سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

سند راهنمای خدمت طبقه بندی سیستم هماهنگ شده تعرفه

سند راهنمای خدمت طبقه بندی سیستم هماهنگ شده تعرفه

ورود کاربران به.بخش «خدمات سامانه ضوابط تجاری» در نرم افزار تلفن همراه «سامانه جامع تجارت» :

جهت ورود به بخش «خدمات سامانه ضوابط تجاری» میتوان از سه طریق.مختلف اقدام کرد.

 بدون نیاز به ورود اطلاعات کاربری و تعیین نقش:

میتوان بدون ورود اطلاعات.کاربری و تعیین نقش، وارد.بخش «خدمات سامانه ضوابط تجاری» شد. برای این کار میبایست، سایر خدمات را از.پایین صفحه انتخاب نمایید، سپس از منو.دوم، بخش «خدمات سامانه ضوابط تجاری» را انتخاب کنید.

 نقش های تجارت داخلی

ابتدا.لازم است کدملی را را وارد نموده، سپس ورود.را انتخاب کنید.

در.مرحله بعد به شماره تلفن همراهی که با آن در سامانه جامع تجارت ثبت نام کرده اید، کد تایید ارسال میشود، که پس.از وارد کردن آن و انتخاب گزینه «تایید» به صفحه انتخاب نقش کاربری منتقل میشوید.

بعدی، صفحه ای نمایش.داده میشود که تنها برای کاربرانی که نقش تجارت داخلی دارند، نمایش داده.میشود. (در.صورتی که نقش تجارت داخلی نداشته.باشید، مستقیم به صفحه بعدی منتقل میشوید.

این مرحله، میبایست از بین گزینه های موجود، نقش مورد نظر انتخاب شود، سپس بر روی.تایید کلیک نمایید.

انتخاب که با نقشی از تجارت داخلی وارد برنامه شدید، پس از ورود به صفحه دوم بروید و بخش «خدمات ضوابط تجاری» را انتخاب نمایید.

ج) دیگر نقش های تجاری

د ر صورتی که نقش تجارت داخلی نداشته باشید، پس از وارد کردن کدملی و پیامک تایید، در صفحه اول ، بخش استعلام ضوابط.تجاری قابل انتخاب است.

استفاده از خدمت طبقه بندی سیستم.هماهنگ.شده تعرفه. :

انتخاب هر.یک از روش های ذکر شده، به صفحه خدماتی که سامانه ضوابط تجاری در نرم افزار تلفن همراه سامانه جامع تجارت در اختیار کاربران قرار دادهست، منتقل.میشوید.

خدمت طبقه بندی سیستم هماهنگ شده.تعرفه:

در صفحه باز شده، دو روش جهت استفاده.از خدمت وجود دارد. میتوان از فیلد «قسمت» یا فیلد فصل / گروه اصلی / گروه فرعی/ تعرفه» استفاده.کرد.

الف) استفا ده از قسمت های کتاب مقررات صادرات و واردات

با انتخاب از فیلد «قسمت»، صفحه باز شونده ای بر روی صفحه تلفن همراه باز میشود، که.میبایست از بین فهرست.قسمت های نمایش دهنده (21 قسمت)، موردی را انتخاب نمایید. پس از انتخاب یک قسمت، «بررسی» را انتخاب نمایید. مشاهده.خواهید نمود که فصل های ذیل یک قسمت، نمایش داده خواهد.شد.

ب) استفاد ه از فصل/گروه اصلی/گروه فرعی/تعرفه

از فیلد «فصل/گروه اصلی/گروه فرعی/تعرفه»، نیز میتوان به جستجو.تعرفه و طبقه بندی آن، پرداخت. با وارد نمودن یک مجموعه عدد (فصل/گروه اصلی/گروه فرعی/تعرفه)، در فیلد.مذکور، و انتخاب نمودن «بررسی»، میتوان هر یک از زیر مجموعه های ذیل آن مجموعه عدد را یافت.

همچنین اگر یک.مجموعه عدد، دارای چندین طبقه باشد، میتوان با انتخاب هر یک از زیر مجموعه ها نیز، به طبقه بندی.بعدی دست یافت.

سند راهنمای خدمت طبقه بندی سیستم هماهنگ شده تعرفه

 

دانلود فایل سند راهنمای خدمت طبقه بندی سیستم هماهنگ شده تعرفه

 

جهت ثبت نام / ورود به سامانه جامع تجارت کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعات تماس با مرکز پشتیبانی سامانه جامع تجارت کلیک کنید.

بخش سوالات متداول :

سو الات متداول در رابطه با سامانه را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html]JTNDcCUzRUklMjBhbSUyMHJhdyUyMGh0bWwlMjBibG9jay4lM0NiciUyRiUzRUNsaWNrJTIwZWRpdCUyMGJ1dHRvbiUyMHRvJTIwY2hhbmdlJTIwdGhpcyUyMGh0bWwlM0MlMkZwJTNFJTVCdGFibGUlMjBpZCUzRDIyJTIwJTJGJTVE[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html]PHA+SSBhbSByYXcgaHRtbCBibG9jay48YnIvPkNsaWNrIGVkaXQgYnV0dG9uIHRvIGNoYW5nZSB0aGlzIGh0bWw8L3A+[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *