سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

شرکت بازارنگر

حمل و نقل بین المللی

شرکت بازارنگر

رزومه شرکت

شركت بازارنگر اولين شركتی است كه با طراحی و اجرای تحقيق دورہ ای مصرف خانوار چندين بار در سال، اطلاعاتی جامع و به روز در مورد مصرف برخی كالاها توسط خانوارهای تهرانی را جمع آوری كردہ و در اختيار شركت های توليدی قرار می دهد.

بازارنگر هم چنین اولین شرکتی است که با طراحی و اجرای تحقیق دورہ ای آمنی باس ( Omnibus ) اطلاعات مربوط به طیف گستردہ ای از افراد را در یک مصاحبه با هریک از آنها جمع آوری می کند. بدین ترتیب چندین سفارش دهندہ تحقیق ، سوالاتی را بر اساس اهداف خود برای پژوهش مطرح می کنند و مشخصات دموگرافیک جمع آوری شدہ از هر پاسخگو را با هم به اشتراک می گذارند. مزیت اصلی این تحقیق مقرون به صرفه بودن و زمان بندی مناسب می باشد. این تحقیق سه بار در سال و بنا به سفارش مشتریان در شهرهای تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و تبریز قابل اجرا می باشد.

در عین حال بازارنگر با استفادہ از روش های پژوهشی كمـی و كيفـی ( Qualitative & Quantitative ) ( آمارگيری ، نظرپرسی ، مصاحبه های حضوری گروهی و انفرادی ) اطلاعات مورد نياز شما را به صورت سفارشی فراهم آوردہ و نتایج را به شيوہ علمی استخراج و پس از تجزيه و تحليل به صورت گزارش های جامع ارایه می كند.

اهداف شرکت

  • هدف اصلی بازارنگر به عنوان پل ارتباطی بین شرکت های تولید کنندہ و مصرف کنندگان را می توان تلاش همراہ با صداقت در جهت بهبود و ارتقای بازار دانست.

افتخارات شرکت

در حال حاضر شرکت بازارنگر توانایی انجام فعالیت های پژوهش کمی و کیفی ( Qualitative & Quantitative ) نزد مصرف کنندگان و عاملین فروش را تنها در حوزہ جغرافیایی کشور جمهوری اسلامی ایران دارد و علاوہ بر شهر تهران، قادر به انجام صحیح پروژه های مرتبط در سایر استان های کشور از جمله : خراسان ، اصفهان ، آذربایجان شرقی و غربی ، فارس ، خوزستان ، سیستان و بلوچستان ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، یزد و …. نیز می باشد . بازارنگر در حال حاضر تنها در شهر تبریز نمایندگی دارد و در سایر شهرها از طریق پیمانکاران مورد اطمینان ، فعالیت می کند.

 

با من در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *