شرکت بازارنگر

حمل و نقل بین المللی

شرکت بازارنگر

رزومه شرکت

شركت بازارنگر اولين شركتی است كه با طراحی و اجرای تحقيق دورہ ای مصرف خانوار چندين بار در سال، اطلاعاتی جامع و به روز در مورد مصرف برخی كالاها توسط خانوارهای تهرانی را جمع آوری كردہ و در اختيار شركت های توليدی قرار می دهد.

بازارنگر هم چنین اولین شرکتی است که با طراحی و اجرای تحقیق دورہ ای آمنی باس ( Omnibus ) اطلاعات مربوط به طیف گستردہ ای از افراد را در یک مصاحبه با هریک از آنها جمع آوری می کند. بدین ترتیب چندین سفارش دهندہ تحقیق ، سوالاتی را بر اساس اهداف خود برای پژوهش مطرح می کنند و مشخصات دموگرافیک جمع آوری شدہ از هر پاسخگو را با هم به اشتراک می گذارند. مزیت اصلی این تحقیق مقرون به صرفه بودن و زمان بندی مناسب می باشد. این تحقیق سه بار در سال و بنا به سفارش مشتریان در شهرهای تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و تبریز قابل اجرا می باشد.

در عین حال بازارنگر با استفادہ از روش های پژوهشی كمـی و كيفـی ( Qualitative & Quantitative ) ( آمارگيری ، نظرپرسی ، مصاحبه های حضوری گروهی و انفرادی ) اطلاعات مورد نياز شما را به صورت سفارشی فراهم آوردہ و نتایج را به شيوہ علمی استخراج و پس از تجزيه و تحليل به صورت گزارش های جامع ارایه می كند.

اهداف شرکت

  • هدف اصلی بازارنگر به عنوان پل ارتباطی بین شرکت های تولید کنندہ و مصرف کنندگان را می توان تلاش همراہ با صداقت در جهت بهبود و ارتقای بازار دانست.

افتخارات شرکت

در حال حاضر شرکت بازارنگر توانایی انجام فعالیت های پژوهش کمی و کیفی ( Qualitative & Quantitative ) نزد مصرف کنندگان و عاملین فروش را تنها در حوزہ جغرافیایی کشور جمهوری اسلامی ایران دارد و علاوہ بر شهر تهران، قادر به انجام صحیح پروژه های مرتبط در سایر استان های کشور از جمله : خراسان ، اصفهان ، آذربایجان شرقی و غربی ، فارس ، خوزستان ، سیستان و بلوچستان ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، یزد و …. نیز می باشد . بازارنگر در حال حاضر تنها در شهر تبریز نمایندگی دارد و در سایر شهرها از طریق پیمانکاران مورد اطمینان ، فعالیت می کند.

 

با من در تماس باشید

آخرین اصلاحیه شماره ۴ مورخ سپتامبر ۲۰۲۳ اجلاس ۷۲ کمیته سیستم هماهنگ‌شده
آخرین اصلاحیه شماره ۴ مورخ سپتامبر ۲۰۲۳ اجلاس ۷۲ کمیته سیستم هماهنگ‌شده آخرین.مکمل اصلاحیه شماره 4 مورخ سپتامبر 2023 اجلاس...
ضرورت رفع تعهد ارزی واردکنندگان دارو، تجهیزات مصرفی پزشکی، شیرخشک، مواد اولیه دارویی...
ضرورت رفع تعهد ارزی واردکنندگان دارو، تجهیزات مصرفی پزشکی، شیرخشک، مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی طی ۶۰ روز از...
فهرست ردیف تعرفه های تجهیزات و ملزومات پزشکی جهت اعمال بند (ز) تبصره...
فهرست ردیف تعرفه های تجهیزات و ملزومات پزشکی جهت اعمال بند (ز) تبصره قانون قانون بودجه
مشاهده وضعیت تولیدی و یا غیر تولیدی بودن ثبت سفارش ها
مشاهده وضعیت تولیدی و یا غیر تولیدی بودن ثبت سفارش ها اعلام وزارت صنعت معدن و تجارت به سازمان ملی...
قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که در جلسه.علنی مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ مجلس شورای اسلامی...
نحوه ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات محصولات مشمول ماده (٨)
نحوه ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات محصولات مشمول ماده (٨) بخشنامه سازمان توسعه تجارت مبني بر اينكه چنانچه كالاهاي...
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها