سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

گروه بازرگانی استاریول

ارائه دهنده خدمات در زمینه فعالیت های بازرگانی و ترخیص کالا

رزومه شرکت

گروه بازرگانی استاریول سعی بر آن دارد که با کاهش هزینه ها و جلوگیری از تاخیر زمانی در رسیدن کالاها با استفاده از بهترین شرایط قانونی و اقتصادی زمینه فعالیت مناسبی را برای تجار فراهم آورد.

شرکت بازرگانی استاریول در زمینه فعالیت های بازرگانی و ترخیص کالا از گمرک بازرگان با در اختیار داشتن نیروهای کارآمد، خلاق و متعهد جهت واردات و صادرات کالا  به عنوان مشاور امور گمرکی در کنار شما واردکنندگان و صادرکنندگان خواهد بود و پذیرای هرگونه مشاوره تلفنی و جلسه حضوری در دفاتر بازرگان و تهران هستند.

شرکت بازرگانی استاریول در زمینه فعالیت های بازرگانی ترخیص کالا ، واردات کالا و صادرات کالا از گمرک بازرگان و بندر عباس با ۱۰ سال سابقه دارای دفتر فعال بازرگانی در کشور ترکیه آماده ارائه خدمات بازرگانی برای تجار می باشد . این شرکت در تاریخچه خود تجربه واردات انواع چوب و کاغذ ، لوازم یدکی خودرو ، ماشین الات خط تولید ، مواد اولیه کارخانجات و … را دارد که به عنوان نماینده صاحب کالا تحویل آن را از فروشنده به عهده می گیرد و تمامی کارهای مورد نیاز برای تحویل آن در ایران به خریداران را به صورت حرفه ای و مطمئن در کمترین زمان ممکن و حداقل هزینه انجام می دهد.

خدمات شرکت

  •  واردات ، صادرات و ترخیص کالا
  •  حواله ارزی
  • حمل و نقل
  • ثبت آماری
  • ثبت سفارش

با من در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *