شرکت حمل و نقل بین المللی هنزا ناو دریا

شرکت حمل و نقل بین المللی هنزا ناو دریا نمایندگی با نام تجاری “هانزا” با هدف فعالیت در زمینه تمامی امور حمل و نقل با پیروی از مقررات صادرات و واردات و ارائه خدمات وابسته در تهران تاسیس گردید. این شرکت دارای مجوز فعالیت تجاری صادره از سازمان بنادر و دریانوردی ایران و سازمان گمرکات جمهوری اسلامی ایران می باشد. هانزا همچنین عضو اتاق بازرگانی،صنایع معادن و کشاورزی تهران، عضو فدراسیون بین المللی انجمن های فورواردرها (فیاتا) ،عــضـو انــجـمـن ســراســری شــرکـت هـای حـمـل و نـــقــل بـیـن المـلـلـی ایـــران، عـــضـو انــجمن کـشتـیـرانـی و خدمـات وابــستـه ایــران و همچـنین عضو اتاق های بازرگانی ایران و آلمان ، ایران و ایتالیا ،ایران و بلژیک ، ایران و فرانسه و  ایران و چین می باشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی هنزا ناو دریا

درباره شرکت حمل و نقل بین المللی هنزا ناو دریا

شرکت هانزا ( شرکت نمایندگی کشتیرانی هنزا ناو دریا ) کلیه خدمات تجارت خارجی : حمل و نقل دریایی، هوایی ، زمینی، چند وجهی و تزانزیت کالا ، ترخیص، لاجستیک و بطور کلی تمامی موارد و مراحل مرتبط با زنجیره تامین را در ایران و کلیه نقاط جهان با همکاری شرکتهای حمل و نقل مطرح بین المللی ، داخلی و منطقه ای ، در مقیاس حرفه ای و با کیفیت، سرعت و ایمنی کم نظیر ارائه می دهد.

 

گمرک

برای مشاهده آخرین
اخبار مقررات صادرات و واردات
گمرک جمهوری اسلامی ایران
به لینک زیر مراجعه نمایید

مقررات صادرات و واردات
گمرک

 

 

پیشنهاد IXPORT :

IXPORT شما را به مطالعه مقاله در خصوص راهنمای تجارت خارجی دعوت می نماید.

 

تماس با شرکت حمل و نقل بین المللی هنزا ناو دریا

 

phone

تلفن

۰۲۱-۴۳۳۱۲

فکس

۰۲۱-۴۳۸۵۳۹۴۰

 

email-icon

ایمیل

info@hansanav.com

 

location

آدرس شرکت

تهران: میدان آرژانتین ، خیابان احمد قصیر (بخارست) ،کوچه هفدهم، پلاک ۱۷ ، طبقه چهارم _ کدپستی ۴۷۸۱۷ ۱۵۱۳۸

 

خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی هنزا ناو دریا

شرکت نمایندگی کشتیرانی هنزا ناو دریا

حمل زمینی : با توجه به همجواری ایران با مرزهای زمینی ورودی به آسیا و اروپا ، صنعت حمل و نقل زمینی از دیرباز جایگاه ویژه ای را در بین بازرگانان و صاحبان صنایع ایران و دیگر طرفهای تجاری با ایران داشته است.
این شرکت نیز با توجه به آگاهی از اهمیت این جایگاه خود را در این صنعت کاملا به روز نگه داشته و با همکاری طرفهای ایرانی و غیر ایرانی خود خدمات قابل ملاحظه ای را به متقاضیان محترم ارائه میدهد.
این سرویس ها شامل موارد ذیل میباشند :
سرویس کامیونی دربست
سرویس کامیونی خرده بار
سرویس زمینی محمولات سنگین و ترافیکی ( بوژی ، کمر شکن و… )
سرویس زمینی بصورت پروژه
ذیلا برخی از طرفهای همکار این شرکت در اروپا معرفی میگردد :
· GLI
· NEC
· SKG
· Active Logistic

حمل هوایی : با توجه به اینکه از ابتدای قرن بیستم حمل و نقل هوایی به عنوان یکی از شیوه های اصلی حمل و نقل کالا در بین صادرکنندگان و وارد کنندگان کالا مطرح گردیده و همینطور رشد چشمگیر این صنعت در بازارها و شبکه های تجاری در ۴۰ سال اخیر ، هانزا نیز به عنوان مجموعه ای کامل از سرویس های حمل و لجستیک ، سهم بزرگی در حمل پروژه ها و محمولات هوایی داشته است .
در این راستا هانزا از ایر لاین ها و خطوط هوایی و همچنین مجموعه های بزرگ فعال در این زمینه در خدمات دهی خود بهره می برد.

حمل دریایی : صنعت حمل‏ و نقل دریایی جهان بزرگترین صنعت بین‏ المللی در جهان است و بیش از ۲.۵ میلیون نفر در این صنعت مشغول به کارند. موضوع حمل ونقل دريايي به دلیل تاثیرگذاری آن بر قیمت تمام شده کالا در کشورهای در حال توسعه جایگاه والایی یافته و توجه بدان در عرصه فعلی تجارت آزاد و محیط کاملا رقابتی موجود در میان صاحبان صنایع و مواد اولیه، نقشی حیاتی یافته است. شرکت نمایندگی کشتیرانی هنزا ناو دریا ( هانزا ) با مجموعه کاملی از علم و تجربه فعالیت اصلی خود را در این زمینه از سال ۱۳۹۳ هجری آغاز نمود.
از همان سال اول تاسیس به لطف خدا توانستیم نمایندگی رسمی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را اخذ و در ترکیب با دیگر سرویسهای موجود سرویس قابل توجه و ویژه ای را به مشتریان خود در زمینه صادرات و واردات به شیوه کانتینری ارائه دهیم.
در ضمن هانزا روابط بسیار گسترده ای را با دیگر خطوط کشتیرانی را ایجاد کرده است که امکانات بزرگی را برای این شرکت و مشتریانش به ارمغان آورده است.
ذیلا میتوان به برخی از این خطوط کشتیرانی جهانی اشاره نمود :
· Ever Green
· Hamburg Sud
· Hapag Lloyd
· OOCL
· Emirate Line
· Yang Ming
· Hyundai
· CMA CGM
· Messina
هم اکنون این شرکت قادر است در زمینه این شیوه حمل گستره وسیعی را از مسیر های مختلف در جهان به صورت خرده بار و کانتینر دربست در اختیار صاحبان صنایع و بازرگانان محترم قرار دهد.

 

پیشنهاد IXPORT :

IXPORT شما را به مطالعه کتاب مقررات صادرات و واردات  و مراحل ترخیص کالا از گمرک دعوت می نماید.

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *