برگزاری دوره آموزش صادرات واردات

 

متخصصان عزیز ، اگر شما نیز در حوزه خدمات تخصصی این صفحه به ارائه خدمات می پردازید و تمایل دارید اطلاعات شما هم در لیست زیر به بازدیدکنندگان سایت که عمدتا صادرکننده کالا یا واردکننده کالا هستند، ارائه گردد می توانید به صورت رایگان از طریق زیر اقدام به ثبت اطلاعات در سایت نمایید.

 
 

 

 

در این بخش از سایت لیست بازاریابان قابل مشاهده است. برا مشاهده جزئیات کامل و تماس با هر کدام شما می توانید به صفحه اختصاصی هر مشاور مراجعه نمایید.

 

 

محمدرضا دانش

محمدرضا دانش محمدرضا دانش ، مهندسی الکترونیک ، با بیش از ۲۲ سال سابقه تدریس در حوزه بازاریابی صادرات کالا و مدیر کارگروه صادرات اتاق بازرگانی اصفهان .         مشخصات فردی   نام و نام خانوادگی محمدرضا دانش تحصیلات کارشناسی مهندسی الکترونیک تخصص در زمینه بازرایابی صادرات و تحقیقات بازار تلفن   […]

بازرگانی و بازاریابی کیان گستر

بازرگانی و بازاریابی کیان گستر بازرگانی و بازاریابی کیان گستر صنعت شرق حقیقی به شماره ثبت ۳۸۰۸۱ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در شهر مقدس مشهد در راستای اهداف ایران در بخش صادرات کالا های غیر نفتی ، توسعه تجارت خارجی ، بازاریابی ، تبلیغ و گسترش بازار مالی کالا و خدمات صادراتی ایران […]

 

به دنبال راهی برای تجارت آسان و بی دغدغه هستید؟

برای انجام تجارت موفق ، تنها کافیست با تیم حرفه ای ایکسپورت مشورت کنید تا از جدیدترین و کاربردی ترین متدهای صادرات و واردات مطلع شوید و با خیالی اسوده به تجارت کالای خود بپردازید. برای دریافت مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

"" مشاوره تلفنی در حوزه صادرات و واردات ""