مقالات صادرات

مقالات واردات

شرکت حمل و نقل بین المللی ایساتیس راه پارس

حمل و نقل بین المللی

رزومه شرکت

شرکت حمل و نقل بین المللی ایساتیس راه پارس (مسئوليت محدود) به منظور فعاليت در زمينه حمل و نقل بين المللي و بازرگاني و تجارت خارجی تاسيس گرديده و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را جهت خدمت به بازرگاني خارجي و صنعت حمل‌و نقل کشور با همراهي مديران و متخصصين با تجربه و طبق قانون مقررات صادرات و واردات و تعرفه گمرکی و قانون امور گمرکی ، در اين زمينه پيموده است.

خدمات شرکت

  • خدمات ترانزیت

از عمده ترین خدمات شرکت ایساتیس راه پارس می باشد. این شرکت با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه حمل‌ونقل زمینی ( ایران – خارج از کشور ) ارائه دهنده بهترین خدمات ترانزیت کالا می باشد.

  • خدمات کریری

خدمت بعدی شرکت ایساتیس انعقاد قرارداد حمل و نقل و صدور بارنامه ، در صورت حمل زمینی تهیه کامیون مورد نظر جهت حمل بار ، زمان بندی مناسب بر اساس نوع قرارداد منعقد شده ، تحویل کالا از صاحبان کالا و یا فورواردر ، نظارت بر نحوه بارگیری ، ارائه اسناد تجاری کالاهای مربوطه به اداره گمرک از مبدا تا مقصد و نظارت بر حمل و نقل سریع و سالم بار ، تحویل کالا به گیرنده بار در محل هایی که اداره گمرک اجازه داده، تخلیه و دقت در تحویل کالا در مقصد می باشد.

در ادامه، جهت آشنایی بیشتر با فورواردر و کریر ، مقاله فورواردر و کریر کارگزاران حمل و نقل کالا و تفاوت آن ها را مطالعه نمایید.

  • خدمات کاپوتاژ

اولین قدم شما پس از اخذ پاسپورت و ویزای کشور مربوطه ، کاپوتاژ خودرو می باشد. برای اینکه بتوانیم به خارج از کشور سفر کنیم نیاز به پلاک ترانزیت بین المللی و گواهینامه بین‌المللی برای تردد و عبور و مرور در دیگر کشورها داریم که به این اقدام کاپوتاژ می گویند. از دیگرخدمات شرکت حمل و نقل ایساتیس راه پارس ، کاپوتاژ خودرو می باشد، شما می توانید کلیه خدمات کاپوتاژ خودرو را به این شـرکت بسپارید.

  • خدمات فرواردری

از وظایف شرکت ایساتیس در حوزه فورواردری می توان به انعقاد قرارداد حمل با صاحب کالا ، صدور بارنامه ، جمع آوری بار و انبارداری ، بسته بندی ( برحسب نوع قرارداد با کارفرما ) ، بیمه بار ( برحسب نوع قرارداد و درخواست کارفرما )، انجام کلیه تشریفات و عملیات گمرکی در مبدا ( کشور ) – اخذ مجوزهای لازم ، بارنامه و راه نامه ( هوائی – زمینی – دریائی ) – کسب اطلاعات لازم در جریان حمل کالا و گزارش دهی به صاحبان کالا بر اساس نوع قرارداد – تحویل کالا به گمرک کشور مقصد در حمل و نقل زمینی و امضا صورت جلسه های مربوط به اضافه یا کسر بار – اعلام ورود کالا به صاحب کالا ، اشاره کرد.

حمل و نقل زمینی – حمل و نقل دریایی – حمل و نقل ریلی – حمل هوایی – ترخیص کالا از دیگر خدمات شرکت ایساتیس راه پارس می باشد.

با من در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *