راهنمای جامع تجارت با عمان

 

                             تجارت با عمان

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور عمان    

                                                بررسی کالاهای صادراتی به عمان                  

 


بررسی کلی کشور عمان

 

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور عمان در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور عمان شامل : موقعیت جغرافیایی عمان ، مساحت عمان ، همسایگان عمان ، جمعیت عمان ، زبان رسمی عمان ، دین و مذهب عمان ، پایتخت عمان ، شهرهای مهم عمان ، واحد پول عمان و …

بررسی بازار واردات از کشور عمان

 

مجموع صادرات کشور عمان در سال ۲۰۱۷ ، ۳۱٫۲ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۵۸ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور عمان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی عمان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور عمان

 

مجموع واردات کشور عمان در سال ۲۰۱۷ ، ۲۹٫۵ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۶۴ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور عمان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی عمان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد عمان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور عمان می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور عمان

 

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور عمان که شامل : قانون اساسی عمان  و دیگر قوانین عمان همانند : قانون گمرکی عمان ، قانون ارزی عمان ، قانون بانکی عمان ، قانون مالیاتی عمان ، حقوق مالکیت عمان ، ثبت شرکت در عمان ،استانداردهای کشور عمان و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور عمان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور عمان می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور عمان

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی عمان و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور عمان می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و عمان

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و عمان در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور عمان

 

فرصتهای بازار کشور عمان

 

 


 
مطلب راهنمایی برای فریلنسرها

 

 

 

 

 

 

 

موارد بیشتر …

 


تجارت با عمان

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادراتی و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .