برگزاری دوره آموزش صادرات واردات

 

راهنمای جامع تجارت با عمان

 

                             تجارت با عمان

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور عمان    

                                                بررسی کالاهای صادراتی به عمان                  

تجارت و بازرگانی کشور عمان

عمان به عنوان ۵۸ امین اقتصاد صادراتی در جهان شناخته می شود. در سال ۲۰۱۷، کشور عمان ۳۱.۲ میلیارد دلار صادر و ۲۹.۸ میلیارد دلار وارد کرد و منجر به تعادل تجاری معادل ۱.۳۴ دلار شد. در سال ۲۰۱۷، تولید ناخالص داخلی عمان ۷۲.۶ میلیارد دلار بود و سرانه هر فرد ۴۱.۷ دلار بود.

 


بررسی کلی کشور عمان

 

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور عمان در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور عمان شامل : موقعیت جغرافیایی عمان ، مساحت عمان ، همسایگان عمان ، جمعیت عمان ، زبان رسمی عمان ، دین و مذهب عمان ، پایتخت عمان ، شهرهای مهم عمان ، واحد پول عمان و …

بررسی بازار واردات از کشور عمان

 

مجموع صادرات کشور عمان در سال ۲۰۱۷ ، ۳۱٫۲ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۵۸ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور عمان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی عمان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور عمان

 

مجموع واردات کشور عمان در سال ۲۰۱۷ ، ۲۹٫۵ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۶۴ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور عمان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی عمان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد عمان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور عمان می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور عمان

 

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور عمان که شامل : قانون اساسی عمان  و دیگر قوانین عمان همانند : قانون گمرکی عمان ، قانون ارزی عمان ، قانون بانکی عمان ، قانون مالیاتی عمان ، حقوق مالکیت عمان ، ثبت شرکت در عمان ،استانداردهای کشور عمان و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور عمان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور عمان می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور عمان

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی عمان و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور عمان می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و عمان

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و عمان در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور عمان

 

فرصتهای بازار کشور عمان

 

 


 
مطلب راهنمایی برای فریلنسرها

 

 

 

 

 

 

 

موارد بیشتر …

 


تجارت با عمان

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

 

به دنبال راهی برای تجارت آسان و بی دغدغه هستید؟

برای انجام تجارت موفق ، تنها کافیست با تیم حرفه ای ایکسپورت مشورت کنید تا از جدیدترین و کاربردی ترین متدهای صادرات و واردات مطلع شوید و با خیالی اسوده به تجارت کالای خود بپردازید. برای دریافت مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

"" مشاوره تلفنی در حوزه صادرات و واردات ""