پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

 

راهنمای جامع تجارت با قطر

 

                             تجارت با قطر

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور قطر   

                                                بررسی کالاهای صادراتی به قطر                 

 


بررسی کلی کشور قطر

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور قطر در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور قطر شامل : موقعیت جغرافیایی قطر ، مساحت قطر ، همسایگان قطر ، جمعیت قطر ، زبان رسمی قطر ، دین و مذهب قطر ، پایتخت قطر ، شهرهای مهم قطر ، واحد پول قطر و …

بررسی بازار واردات از کشور قطر

مجموع صادرات کشور قطر در سال ۲۰۱۷ ، ۵۲.۳ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۴۷ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور قطر در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی قطر همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور قطر

مجموع واردات کشور قطر در سال ۲۰۱۷ ، ۲۱.۶ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۶۷ مین وارد کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور قطر در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی قطر همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد قطر

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور قطر می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور قطر

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور قطر که شامل : قانون اساسی قطر و دیگر قوانین قطر همانند : قانون گمرکی قطر ، قانون ارزی قطر ، قانون بانکی قطر ، قانون مالیاتی قطر ، حقوق مالکیت قطر ، ثبت شرکت در قطر ، استانداردهای کشور قطر و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور قطر

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور قطر می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور قطر

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی قطر و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور قطر می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و قطر

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و قطر  در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور قطر

 

فرصتهای بازار کشور قطر

 

 


تجارت با قطر

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا