پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

 

راهنمای جامع تجارت با پاکستان

 

                             تجارت با پاکستان

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور پاکستان   

                                                بررسی کالاهای صادراتی به پاکستان                 

 


بررسی کلی کشور پاکستان

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور پاکستان در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور پاکستان شامل : موقعیت جغرافیایی پاکستان ، مساحت پاکستان ، همسایگان پاکستان ، جمعیت پاکستان ، زبان رسمی پاکستان ، دین و مذهب پاکستان ، پایتخت پاکستان ، شهرهای مهم پاکستان ، واحد پول پاکستان و …

بررسی بازار واردات از کشور پاکستان

مجموع صادرات کشور پاکستان در سال ۲۰۱۷ ، ۲۴.۸ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۶۸ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور پاکستان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی پاکستان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور پاکستان

مجموع واردات کشور پاکستان در سال ۲۰۱۷ ، ۵۵.۶ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۴۷ مین وارد کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور پاکستان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی پاکستان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد پاکستان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور پاکستان می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور پاکستان

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور پاکستان که شامل : قانون اساسی پاکستان و دیگر قوانین پاکستان همانند : قانون گمرکی پاکستان ، قانون ارزی پاکستان ، قانون بانکی پاکستان ، قانون مالیاتی پاکستان ، حقوق مالکیت پاکستان ، ثبت شرکت در پاکستان ، استانداردهای کشور پاکستان و … می پردازیم.

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور پاکستان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور پاکستان می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور پاکستان

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی پاکستان و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور پاکستان می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و پاکستان

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و پاکستان در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور پاکستان

 

فرصتهای بازار کشور پاکستان

 

 


تجارت با پاکستان

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا