پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

 

راهنمای جامع تجارت با افغانستان

 

                             تجارت با افغانستان

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور افغانستان    

                                                بررسی کالاهای صادراتی به افغانستان                  

صادرات به افغانستان - راهنمای جامع تجارت با افغانستان

 


بررسی کلی کشور افغانستان

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور افغانستان در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور افغانستان شامل : موقعیت جغرافیایی افغانستان ، مساحت افغانستان ، همسایگان افغانستان ، جمعیت افغانستان ، زبان رسمی افغانستان ، دین و مذهب افغانستان ، پایتخت افغانستان ، شهرهای مهم افغانستان ، واحد پول افغانستان و …

بررسی بازار صادراتی  کشور افغانستان

مجموع صادرات کشور افغانستان در سال ۲۰۱۷ ، ۸۷۸ میلیون دلار بود که همین امر این کشور را به ۱۵۰ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور افغانستان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی افغانستان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار وارداتی  کشور افغانستان

مجموع واردات کشور افغانستان در سال ۲۰۱۷ ، ۵.۰۷ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۱۲۲ مین وارد کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور افغانستان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی افغانستان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا ، لیست کشورهای صادرکننده به افغانستان ، لیست کالاهای صادر شده به افغانستان از ایران و دیگر کشورهای جهان ، راهنمای تجارت کاربردی با کشور افغانستان ، مشاوره صادرات به افغانستان ، بسته بندی کالا برای صادرات به افغانستان و همچنین روش های تبلیغات و بازاریابی در افغانستان را نیز مشاهده و آموزش ببینید.

سیاست و اقتصاد افغانستان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور افغانستان می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور افغانستان

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور افغانستان که شامل : قانون اساسی افغانستان و دیگر قوانین افغانستان همانند : قانون گمرکی افغانستان ، قانون ارزی افغانستان ، قانون بانکی افغانستان ، قانون مالیاتی افغانستان ، حقوق مالکیت افغانستان ، ثبت شرکت های خارجی در افغانستان ، استانداردهای کشور افغانستان ، قانون سرمایه گذاری در افغانستان ، تعرفه های گمرکی افغانستان ، قانون تجارت افغانستان و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور افغانستان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور افغانستان می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور افغانستان

در این بخش از سایت به بررسی آدرس وب سایت های سازمان های دولتی افغانستان و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور افغانستان و اطلاع از لیست تجار و بازرگانان افغانستان و آموزش بازاریابی در  افغانستان می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و افغانستان

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و افغانستان در اختیار شما گذاشته می شود .

چالش های بازار کشور افغانستان

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص چالش های بازار کشور افغانستان در اختیار شما گذاشته می شود ، چالش هایی هم چون عضویت در سازمان تجارت جهانی ( WTO ) و فرآیند پالیسی تجاری در افغانستان و … .

فرصت های بازار کشور افغانستان

در این بخش از سایت به بررسی فرصت های بازار کشور افغانستان می پردازیم .

اخبار و اطلاعیه های کشور افغانستان

 

در این بخش از سایت آخرین و جدیدترین اخبار و اطلاعیه های کشور افغانستان را مشاهده می نمایید.

 

فیلم های آموزش تجارت با افغانستان و صادرات به افغانستان

 

برای مشاهده ویدیوهای آموزشی بیشتر در خصوص تجارت با افغانستان و صادرات به افغانستان به لینک های زیر مراجعه کنید:

سرمایه گذاری در افغانستانگمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور افغانستان “

آشنایی با کشور افغانستانبررسی کلی کشور افغانستان

تحلیل بازار افغانستان ” گزارش زندۀ همایون افغان از افشار با فرنیچر فروش “تحلیل بازار وارداتی کشور افغانستان “

تحلیل بازار افغانستان ” گزارش همایون افغان با میوه خشک فروش در پل باغ عمومی “تحلیل بازار وارداتی کشور افغانستان “

مشاهده فیلم های آموزشی کشور افغانستان

برای مشاهده و دانلود ” فیلم های آموزش تجارت با افغانستان ” کلیک کنید.

دانلود فایل آموزشی تجارت با افغانستان (pdf)

 

کاربران گرامی توجه داشته باشید این فایل به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. لطفا برای تهیه این محصول ابتدا ثبت نام کنید، سپس فرایند خرید را طی کرده و در نهایت فایل را دانلود کنید. این بخش شامل مطالبی می شود همچون : بررسی کلی کشور افغانستان ، نقشه کشور افغانستان ، استان های کشور افغانستان ، مسیر جاده ابریشم ، مناطق تحت کنترل دولت مرکزی ، طالبان و داعش ، شهرهای مهم افغانستان ، صادرات کشور افغانستان ، افغانستان چه کالاهایی را صادر می کند؟ ، کشورهای مقصد کالاهای صادراتی کشور افغانستان ، واردات کشور افغانستان ، افغانستان چه کالاهایی را وارد می کند؟ ، افغانستان از چه کشورهای واردات دارد؟ ، چه کالایی به افغانستان صادر کنیم؟ ، تحلیل بازار افغانستان ، وضعیت حوزه معادن افغانستان ، وضعیت حوزه صنعت افغانستان ، وضعیت حوزه کشاورزی افغانستان ، فرصت توسعه پایدار از طریق ظرفیت بندر چابهار ، روش های پیدا کردن مشتری در افغانستان ، سایت های پربازدید افغانستان ، سایت های فروشگاهی افغانستان ، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان ، سرکنسولگری ایران در افغانستان ، رایزن بازرگانی ایران در افغانستان ، سفارت افغانستان در ایران ، مشخصات رایزن بازرگانی افغانستان در ایران ، بازارچه های مرزی افغانستان ، گمرک افغانستان ، گذرگاه های مرزی افغانستان ، گذرگاه های مرزی افغانستان ، تعرفه های گمرکی افغانستان ، قانون تجارت افغانستان ،  ثبت شرکت های خارجی در افغانستان ، تعطیلات رسمی و ساعات کاری ادارات ، لیست بانکهای افغانستانی و …

لینک دانلود : راهنمای جامع تجارت با افغانستان

 

بهترین کالا برای صادرات به افغانستان

چه کالاهایی به افغانستان صادر کنیم؟ این سوال بسیاری از افراد و تجار برای صادرات به افغانستان می باشد. در مقالات قبلی به لیست کالاهای وارداتی افغانستان از سراسر جهان اشاره کردیم. حال در این قسمت می خواهیم به بهترین کالا برای صادرات به افغانستان بپردازیم. همانطور که میدانید برای صادرات به افغانستان باید بررسی و تحلیل های مفیدی از بازارهای افغانستان داشته باشیم تا بتوانیم نیازمندی های بازارشان را بشناسیم و از این طریق بهترین کالا برای صادرات به افغانستان را انتخاب کنیم. ادامه مطلب

مشاوره صادرات به افغانستان

کیفیت بالای کالاهای ایرانی نسبت به کالاهای پاکستانی ، نامصون بودن راه های پاکستان از دلایل افزایش صادرات ایران به افغانستان می باشد.از نظر اقتصادی این کشور وابسته به کشورهای خارجی می باشد و یکی از فقیرترین کشورهای جهان محسوب می شود ، که با کمک کشورهایی مانند ایران، اقتصاد آن رشد داشته است.میانگین صادرات به افغانستان طی ده سال پیش ، صد میلیون دلار بوده ، اما در حال حاضر به بیش از یک میلیارد دلار در سال رسیده است. برای دریافت مشاوره واطلاعات بیشتر در خصوص صادرات به افغانستان کلیک کنید.

اقلام صادراتی ایران به افغانستان

اقلام صادراتی ایران به افغانستان کالایی ست همچون : نفت، انواع سوخت، محصولات روغنی ، آهن و فولاد ، تجهیزات پزشکی، تجهیزات تصویربرداری و انواع ماشین‌آلات ، انواع روغن‌های گیاهی و حیوانی ، انواع سبزیجات خوراکی و میوه‌ها ، انواع سنگ‌های معدنی، گچ، سیمان و میکا ، محصولات پلاستیکی ، انواع ماشین‌آلات ، شیشه و ظروف شیشه‌ای ، لوازم خانگی و …

آمار صادرات به افغانستان

مجموع واردات کشور افغانستان در سال ۲۰۱۷ ، ۵۰۷ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۱۲مین واردکننده بزرگ جهان تبدیل کرد. بیش ترین کالای وارداتی افغانستان شامل محصولات گیاهی ، حمل و نقل ، مواد غذایی ، ماشین آلات ، منسوجات ، مواد معدنی ، مواد شیمیایی ، فلزات ، محصولات حیوانی ، پلاستیک و لاستیک ، محصولات چوبی ، کفش و کلاه ، سازه ، متفرقه ، کالای کاغذی ، سنگ و شیشه ، فلزات گرانبها و اسلحه می باشد. ادامه مطلب

تبلیغات و بازاریابی در افغانستان

برای بیشتر شدن صادرات کالای ایرانی به افغانستان ، نیاز به اطلاع از قانون و مقررات افغانستان ، بازاریابی کالا در افغانستان و همچنین شناساندن محصول جدید به تجار افغانی می باشد. برای انجام تبلیغات و بازاریابی در افغانستان لازم به بررسی و تحلیل بازارهای کشور افغانستان می باشد. در ادامه مقاله ” لیست تجار افغانستان ” را مشاهده بفرمایید.

 


آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

تحلیل بازارهای صادراتی

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا