درباره آیکسپورت

نام سایت Ixport بر گرفته از دو واژه صادرات (Export) و واردات (Import) است. در این واژه های انگلیسی صادرات و واردات، بخش Port مشترک است از این رو اولین حرف واردات (I) و دومین حرف صادرات (X) با یکدیگر ترکیب شده و واژه IXport را تشکیل داده اند. این واژه از نظر ما در بر گیرنده هر دو حوزه واردات و صادرات است.اما فلسفه IXPORT در همین لغت خلاصه نمی شود . شرکت پیمان ماندگار تجارت فناور با شماره ثبت 84298 استارت آپ آیکسپورت را با بیش از ۲۰ سال سابقه موفق در حوزه بازاریابی و بازرگانی بین المللی با شناسایی نقاط ضعف و قوت عرصه تجارت فعالیت خود را با ماموریت ایجاد شبکه اطلاعات تجاری بین المللی که مورد نیاز هر تاجر و بازرگان بین المللی می باشد در سال 1397راه اندازی نمود.

چشم انداز آیکسپورت

آیکسپورت می خواهد تبدیل به بزرگترین خانواده تجارت بین المللی ایران و منطقه گردد . خانواده ای که در آن اطلاعات قانونی و تجاری ، آموزش ها ، مشاوره ها ، خدمات ، رویدادها و بسترهای معتبر و به روز با بالاترین سطح کیفی به اعضا خود ارایه خدمت می نماید.

ماموریت آیکسپورت

همیاری در پیشگامی و توسعه تجارت کشور با استفاده از ظرفیتهای موجود و شناسایی و راهبری ظرفیت های جدید و همچنین بهره مندی از متخصصان نامدار و ارائه آنلاین تمامی سرویسها در بستر سایت از ماموریتهای ماست. ما برآنیم روشهای نوین تجارت بومی سازی نموده و با ساختار اقتصادی و اجتماعی ایران پیوند دهیم و به عنوان یک اجتماع همپا و یک خانواده تجاری بزرگ به توسعه فعالیتهای صادراتی شما کمک نماییم.

هدف اصلی ما ارایه خدمات ارزشمند و حرفه ای به خانواده بزرگ آیکسپورت در جهت تجارتی امن و موفق است.

شما در وب سایت آیکسپورت می توانید بصورت آسان و سریع به اطلاعات زیر در حوزه کاری خود دست یابید :

مدیران اجرایی ایکسپورت

گروه آیکسپورت به پشتوانه ۲۰ سال دانش و تجربه در حوزه بازاریابی و بازرگانی بین المللی درکنار نیروهای جوان و متخصص فناوری و بازاریابی از دی ماه ۱۳۹۷ توانسته است بستری عملیاتی و امن را جهت تعامل با بازرگانان داخلی و بین المللی ایجاد نماید .

محسن پورقاسمی

مدیرعامل آیکسپورت

دکتر احسان احسنی مقدم

مدیر توسعه آیکسپورت

خانم عقباطلب

مدیر امور بین الملل آیکسپورت

خانم ناصری

مدیر تیم روابط عمومی آیکسپورت

خانم رمضانی

مدیر تیم محتوا آیکسپورت

آقای عرفانیان

مدیر تیم فنی آیکسپورت

راههای ارتباط با آیکسپورت

اگر عرصه تجارت بین المللی فعالیت می کنید یا قصد ورود به عرصه را دارید بدون شک با سوالات و ابهامات زیادی را در مسیر فعالیت خود روبرو خواهید شد. در مسیر مجموعه آیکسپورت با توجه به رسالت اصلی خود به تمامی سوالات و ابهامات شما در اسرع وقت پاسخ خواهد داد و از هرگونه پیشنهاد و مشارکت به گرمی استقبال می نماید .

مشهد-فلسطین14 پلاک14 واحد4

989044390669+

info(@)ixport.ir

نکته : علامت پرانتز در ایمیل جهت جلوگیری از اسپم است . برای ارسال ایمیل لطف پرانتزهای داخل ایمیل را حذف کنید