پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

 

راهنمای جامع تجارت با چین

 

                             تجارت با چین

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور چین   

                                                بررسی کالاهای صادراتی به چین                 

پرچم کشور چین

 


بررسی کلی کشور چین

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور چین در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور چین شامل : موقعیت جغرافیایی چین ، مساحت چین ، همسایگان چین ، جمعیت چین ، زبان رسمی چین ، دین و مذهب چین ، پایتخت چین ، شهرهای مهم چین ، واحد پول چین و …

بررسی بازار واردات از کشور چین

مجموع صادرات کشور چین در سال ۲۰۱۷ ، ۲.۴۱ تریلیون دلار بود که همین امر این کشور را به بزرگترین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور چین در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی چین همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور چین

مجموع واردات کشور چین در سال ۲۰۱۷ ، ۱.۵۴ تریلیون دلار دلار بود که همین امر این کشور را به ۲ مین وارد کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور چین در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی چین همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد چین

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور چین می پردازیم.

گمرک ، قانون و مقررات و استانداردهای کشور چین

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور چین که شامل : قانون اساسی چین و دیگر قوانین چین همانند : قانون گمرکی چین ، قانون ارزی چین ، قانون بانکی چین ، قانون مالیاتی چین ، حقوق مالکیت چین ، ثبت شرکت در چین ، استانداردهای کشور چین ، قانون کنسولی چین و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور چین

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور چین می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور چین

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی چین و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور چین می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و چین

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و چین در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور چین

 

فرصتهای بازار کشور چین

 

 


 

تجارت با چین

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا