برگزاری دوره آموزش صادرات واردات

 

راهنمای جامع تجارت با روسیه

 

                             تجارت با روسیه

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور روسیه    

                                                بررسی کالاهای صادراتی به روسیه                  

 


بررسی کلی کشور روسیه

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور روسیه در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور روسیه شامل : موقعیت جغرافیایی روسیه ، مساحت روسیه ، همسایگان روسیه ، جمعیت روسیه ، زبان رسمی روسیه ، دین و مذهب روسیه ، پایتخت روسیه ، شهرهای مهم روسیه ، واحد پول روسیه و …

بررسی بازار واردات از کشور روسیه

مجموع صادرات کشور روسیه در سال ۲۰۱۷ ، ۳۴۱ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۱۴ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور روسیه در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی روسیه همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور روسیه 

مجموع واردات کشور روسیه در سال ۲۰۱۷ ، ۲۲۱ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۱۹ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور روسیه در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی روسیه همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید. همچنین در این قسمت می توانید روش های تبلیغات و بازاریابی در روسیه را نیز مشاهده و آموزش ببینید.

سیاست و اقتصاد روسیه

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور روسیه می پردازیم.

گواهینامه GOST استاندارد صادرات کالا به روسیه

در این بخش از سایت به بررسی انواع گواهینامه استاندارد صادرات کالا به روسیه و مراحل اخذ این گواهینامه می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور روسیه

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور روسیه که شامل : قانون اساسی روسیه و دیگر قوانین روسیه همانند : قانون گمرکی روسیه ، قانون ارزی روسیه ، قانون بانکی روسیه ، قانون مالیاتی روسیه ، حقوق مالکیت روسیه ، ثبت شرکت در روسیه ، استانداردهای کشور روسیه و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور روسیه

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور روسیه می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور روسیه

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی روسیه و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور روسیه و لیست تجار و بازرگانان روسیه و آموزش بازاریابی در روسیه می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و روسیه

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و روسیه در اختیار شما گذاشته می شود .

چالش های بازار روسیه

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص چالشهای بازار کشور روسیه در اختیار شما گذاشته می شود ، چالش هایی هم چون مشکلات صادرات به روسیه و … .

فرصتهای بازار کشور روسیه

در این بخش از سایت به بررسی فرصت های بازار کشور روسیه می پردازیم . مباحثی هم چون بهترین راه صادرات به روسیه ، بهترین کالا برای صادرات به روسیه و … 

 


 


اطلاعیه های تجاری روسیه

 

گواهینامه GOST استاندارد صادرات کالا به روسیه

گواهینامه GOST استاندارد صادرات کالا به روسیه و کشورهای حاشیه دریای خزر (CIS)   گواهینامه GOST انطباق محصول با الزامات استانداردهای روسیه (GOST-R) پس از انجام نمونه برداری و انجام آزمون های تاییدی توسط آزمایشگاه های بین المللی و معتبر، به محصولات تایید شده اعطا می شود. صدور گواهینامه GOST-R توسط شرکت های معتبر تحت […]

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

 

به دنبال راهی برای تجارت آسان و بی دغدغه هستید؟

برای انجام تجارت موفق ، تنها کافیست با تیم حرفه ای ایکسپورت مشورت کنید تا از جدیدترین و کاربردی ترین متدهای صادرات و واردات مطلع شوید و با خیالی اسوده به تجارت کالای خود بپردازید. برای دریافت مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

"" مشاوره تلفنی در حوزه صادرات و واردات ""