همراه همیشگی شما در تجارت موفق

از خدمات حرفه ای و فوق العاده عضویت ویژه آیکسپورت استفاده کن !

حق اشتراک یکساله سایت آیکسپورت ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

درباره ما

شرکت پیمان ماندگار تجارت فناور به شماره ثبت ۸۴۲۹۸ صاحب امتیاز استارت آپ آیکسپورت دارنده نشان صنایع خلاق از مغاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و یکی از استارت آپ های مرکز نوآوری و شتابدهی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران به پشتوانه استقبال و همراهی طیف وسیعی از فعالین اقتصادی در سال گذشته ضمن شناسایی نیازها و چالش های آنها در مسیر تجارت خارجی نسخه جدید و کاربردی وب سایت را در فروردین ۱۴۰۱ رونمایی نموده است.
رویکرد ما در نسخه جدید ارزش آفرینی کامل برای مخاطبین وب سایت ( عادی و ویژه )، بصورت عملیاتی و عینی و معرفی مشاورین و شرکت های معتبر خدمات تجاری یکی از خدمات و ماموریت ها وب سایت است.

چرا آیکسپورت!!

جامع

آیکسپورت بصورت جامع تمامی اطلاعات و محتوا مورد نیاز برای تجارتی موفق و سودآور در اختیار شما قرار می دهد ، دیگر قرار نیست از وب سایت های مختلف اطلاعات پراکنده را جمع آور نمایید و همیشه دغدغه کامل بودن اطلاعات مورد نیازتان را داشته باشید.

مستند

وب سایت آیکسپورت به پشتوانه تیم متخصص و جوان خود اطلاعات مستند و قانونی حوزه صادرات و واردات را بصورت روزانه از وب سایت ها و مراجع معتبر جمع آوری ، دسته بندی و در اختیار شما قرار می دهد.

بروز

تیم محتوا آیکسپورت بصورت شبانه روز تمامی مراجع اطلاعات ، اخبار و داده های حوزه تجارت خارجی را بررسی و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری و ارایه می نماید .

کاربردی

ما سعی می کنیم در وب سایت آیکسپورت اطلاعات و داده های حوزه تجارت خارجی را بسیار کاربردی و قابل فهم در اختیار تمامی فعالین اقتصادی قرار داده تا بتوانید در سریع ترین زمان اطلاعات را دریافت نمایید .

مزایا دریافت اشتراک ویژه یکساله

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت بصورت روزانه و مستند تمامی قوانین حوزه تجارت خارجی و اصلاحیه آنها ، بخشنامه ها جدید صادرات ، واردات و امور ارزی و رفع تعهد را با توجه به حوزه کاری خود در پنل کاربری و ایمیل خود دریافت نمایید .

آموزش سامانه ها

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی اطلاعیه های مهم ارزی سامانه جامع تجارت ، سامانه جامع امور گمرکی ، کارت بازرگانی و دیگر سامانه های مهم کشوری را بصورت رایگان دریافت نمایید و از ۵۰ درصد تخفیف در مشاوره سامانه جامع تجارت استفاده نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت دایکتوری و اطلاعات مشتریان احتمالی خارجی، سازمان ها و تشکل های کشورهای مختلف را در گروه های عمومی و تخصصی بصورت رایگان دریافت نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت کالا و خدمات خود را به زبان انگلیسی معرفی نمایید . وب سایت انگلیسی آیکسپورت روزانه بیش از ۵۰۰۰ بازدید کننده تخصصی از سراسر جهان دارد .

مقالات تخصصی

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی مقالات تخصصی ۱۷ گانه در خصوص بازاریابی بین المللی و صادرات ، مقالات تخصصی ، نمونه اسناد و مکاتبات مهم تجاری را بصورت رایگان استفاده نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی کتابها و قوانین مهم حوزه تجارت خارجی مانند کتاب مقررات صادرات و واردات که بصورت سالانه چاپ می گردد را با تخفیف ویژه درب منزل دریافت نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت در تمامی دوره های آموزشی حضوری و انلاین در حوزه های تخصصی صادرات و واردات که در سراسر کشور برگزار می گردد را با تخفیف ویژه استفاده نمایید.

حضور مشاورین و شرکتهای خدماتی معتبر و متخصص در وب سایت در حوزه های بازاریابی صادراتی ، واردات و ترخیص کالا ، حمل و نقل بین المللی ، امور ارزی و رفع تعهد و برندینگ با تخفیف مشترکین ویژه

وب سایت آیکسپورت در نظر دارد قابلیت ها و خدمات جدید و کاربردی را به خانواده بزرگ خود ارایه نماید . تیم تحقیقاتی ما با شناسایی نیازها تولیدکنندگان و بازرگانان ایران در حوزه های صادرات و واردات ، طرح ها و خدمات جدید را طراحی نموده و به پشتوانه اعتماد و همراهی شما در آینده نزدیک به وب سایت اضافه خواهد نمود.

تماس با ما

عراق

افغانستان

امارات متحد عربی

عمان

قطر

روسیه

اتحادیه اورسیا

ترکیه

سوریه

چین

ژاپن

هند

پاکستان

ایتالیا

فرانسه

آلمان

قوانین و مقررات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید  سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

تماس با ما