همراه همیشگی شما در تجارت موفق

از خدمات حرفه ای و فوق العاده عضویت ویژه آیکسپورت استفاده کن !

حق اشتراک یکساله سایت آیکسپورت ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

درباره ما

شرکت پیمان ماندگار تجارت فناور به شماره ثبت ۸۴۲۹۸ صاحب امتیاز استارت آپ آیکسپورت به پشتوانه استقبال و همراهی طیف وسیعی از فعالین اقتصادی در سال گذشته ضمن شناسایی نیازها و چالش های آنها در مسیر تجارت خارجی نسخه جدید و کاربردی وب سایت را در فروردین ۱۴۰۱ رونمایی نموده است.
رویکرد ما در نسخه جدید ارزش آفرینی کامل برای مخاطبین وب سایت ( عادی و ویژه )، بصورت عملیاتی و عینی و معرفی مشاورین و شرکت های معتبر خدمات تجاری یکی از خدمات و ماموریت ها وب سایت است.

چرا آیکسپورت!!

جامع

آیکسپورت بصورت جامع تمامی اطلاعات و محتوا مورد نیاز برای تجارتی موفق و سودآور در اختیار شما قرار می دهد ، دیگر قرار نیست از وب سایت های مختلف اطلاعات پراکنده را جمع آور نمایید و همیشه دغدغه کامل بودن اطلاعات مورد نیازتان را داشته باشید.

مستند

وب سایت آیکسپورت به پشتوانه تیم متخصص و جوان خود اطلاعات مستند و قانونی حوزه صادرات و واردات را بصورت روزانه از وب سایت ها و مراجع معتبر جمع آوری ، دسته بندی و در اختیار شما قرار می دهد.

بروز

تیم محتوا آیکسپورت بصورت شبانه روز تمامی مراجع اطلاعات ، اخبار و داده های حوزه تجارت خارجی را بررسی و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری و ارایه می نماید .

کاربردی

ما سعی می کنیم در وب سایت آیکسپورت اطلاعات و داده های حوزه تجارت خارجی را بسیار کاربردی و قابل فهم در اختیار تمامی فعالین اقتصادی قرار داده تا بتوانید در سریع ترین زمان اطلاعات را دریافت نمایید .

مزایا دریافت اشتراک ویژه یکساله

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت بصورت روزانه و مستند تمامی قوانین حوزه تجارت خارجی و اصلاحیه آنها ، بخشنامه ها جدید صادرات ، واردات و امور ارزی و رفع تعهد را با توجه به حوزه کاری خود در پنل کاربری و ایمیل خود دریافت نمایید .

آموزش سامانه ها

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی اطلاعیه های مهم ارزی سامانه جامع تجارت ، سامانه جامع امور گمرکی ، کارت بازرگانی و دیگر سامانه های مهم کشوری را بصورت رایگان دریافت نمایید و از ۵۰ درصد تخفیف در مشاوره سامانه جامع تجارت استفاده نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت دایکتوری و اطلاعات مشتریان احتمالی خارجی، سازمان ها و تشکل های کشورهای مختلف را در گروه های عمومی و تخصصی بصورت رایگان دریافت نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت کالا و خدمات خود را به زبان انگلیسی معرفی نمایید . وب سایت انگلیسی آیکسپورت روزانه بیش از ۵۰۰۰ بازدید کننده تخصصی از سراسر جهان دارد .

مقالات تخصصی

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی مقالات تخصصی ۱۷ گانه در خصوص بازاریابی بین المللی و صادرات ، مقالات تخصصی ، نمونه اسناد و مکاتبات مهم تجاری را بصورت رایگان استفاده نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی کتابها و قوانین مهم حوزه تجارت خارجی مانند کتاب مقررات صادرات و واردات که بصورت سالانه چاپ می گردد را با تخفیف ویژه درب منزل دریافت نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت در تمامی دوره های آموزشی حضوری و انلاین در حوزه های تخصصی صادرات و واردات که در سراسر کشور برگزار می گردد را با تخفیف ویژه استفاده نمایید.

حضور مشاورین و شرکتهای خدماتی معتبر و متخصص در وب سایت در حوزه های بازاریابی صادراتی ، واردات و ترخیص کالا ، حمل و نقل بین المللی ، امور ارزی و رفع تعهد و برندینگ با تخفیف مشترکین ویژه

وب سایت آیکسپورت در نظر دارد قابلیت ها و خدمات جدید و کاربردی را به خانواده بزرگ خود ارایه نماید . تیم تحقیقاتی ما با شناسایی نیازها تولیدکنندگان و بازرگانان ایران در حوزه های صادرات و واردات ، طرح ها و خدمات جدید را طراحی نموده و به پشتوانه اعتماد و همراهی شما در آینده نزدیک به وب سایت اضافه خواهد نمود.

قوانین و مقررات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید  سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.