سریعتر. بهتر.

از خدمات حرفه ای و فوق العاده عضویت ویژه آیکسپورت استفاده کن !

چرا ما را انتخاب کنید؟

سطح کاربری خودتان را ارتقا دهید….

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت  بصورت روزانه و مستند تمامی بخشنامه ها جدید و تغییرات در قوانین تجاری مرتبط به رسته کاری خود را در پروفایل کاربری و ایمیل خود دریافت نمایید .

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی اطلاعیه های مهم ارزی سامانه جامع تجارت و سامانه های مختلف را بصورت دریافت نمایید و تا ۵۰ درصد تخفیف در مشاوره سامانه جامع تجارت استفاده نمایید .  

درباره ما

خانواده آیکسپورت​

شرکت پیمان ماندگار تجارت فناور به شماره ثبت 84298 صاحب امتیاز استارت آپ آیکسپورت به پشتوانه استقبال و همراهی طیف وسیعی از فعالین اقتصادی در سال گذشته ضمن شناسایی نیازها و چالش های آنها در مسیر تجارت خارجی نسخه جدید و کاربردی وب سایت را در فروردین ۱۴۰۱ رونمایی نموده است.

رویکرد ما در نسخه جدید ارزش آفرینی کامل برای مخاطبین وب سایت ( عادی و ویژه )، بصورت عملیاتی و عینی و معرفی مشاورین و شرکت های معتبر خدمات تجاری یکی از خدمات و ماموریت ها وب سایت است .

چه خدماتی ارئه میدهیم

خدمات اشتراک ویژه در یک نگاه .. 🙂

تخفیفات ویژه

ما در وب سایت آیکسپورت به دنبال ایجاد ارزش های کاربردی برای شما همراهان هستیم به همین جهت شما با دریافت عضویت ویژه وب سایت آیکسپورت از ۵ الی ۲۰ درصد تخفیف در تمامی دوره های آموزشی و رویدادهای تجاری از قبیل نمایشگاه ها و هیات های تجاری و غیره بهره مند می شوید .

 
قوانین و بخشنامه ها

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت  بصورت روزانه و مستند تمامی بخشنامه ها جدید و تغییرات در قوانین تجاری  و بخشنامه های صادرات ، واردات و موارد ارزی مرتبط به رسته کاری خود را در پروفایل کاربری و ایمیل خود دریافت نمایید .

 
آموزش سامانه ها

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی اطلاعیه های مهم ارزی سامانه جامع تجارت و سامانه های مختلف را بصورت رایگان دریافت نمایید و تا ۵۰ درصد تخفیف در مشاوره سامانه جامع تجارت استفاده نمایید .  .

 
دایرکتوری مشتریان خارجی

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت دایکتوری و اطلاعات مشتریان احتمالی خارجی، سازمان ها و تشکل های کشورهای مختلف را در گروه های عمومی و تخصصی بصورت رایگان دریافت نمایید .

معرفی در سایت انگلیسی

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت کالا و خدمات خود را به زبان انگلیسی معرفی نمایید . وب سایت انگلیسی آیکسپورت روزانه بیش از ۵۰۰۰ بازدید کننده تخصصی از سراسر جهان دارد  .

 
مقالات تخصصی

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی مقالات تخصصی 17 گانه و نمونه اسناد و مکاتبات مهم تجاری را بصورت رایگان استفاده نمایید . 

فروشگاه کتاب

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت تمامی کتابهای حوزه تجارت خارجی مانند کتاب مقررات صادرات و واردات هر سال را با تخفیف ویژه درب منزل دریافت نمایید .

 
دوره های آموزشی

شما می توانید با دریافت عضویت ویژه آیکسپورت در تمامی دوره های آموزشی حضوری و انلاین در تهران ، اصفهان و دیگر شهرهای کشور با تخفیف ویژه استفاده نمایید.

خدمات آینده وب سایت

تیم تحقیق و توسعه ایکسپورت بصورت مستمر در حال طراحی و ارایه قابلیت های جدید در وب سایت در راستا سهولت در تجارت شما و کاهش دغدغه های شما می باشد .

پس منتظر خبرهای جدید باشید …

 

مزایایی اشتراک ویژه در یک نگاه .. 🙂

رفع دغدغه شما در مورد بخشنامه ها و قوانین

همانطور که خودتون بهتر می دانید ایران بیشترین تغییرات رو در بخشنامه ها ، اطلاعیه ها و قوانین اجرایی در امور بازرگانی خارجی داره . برای رفع این مشکل شما می توانید با دریافت اشتراک ویژه یکساله تمامی بخشنامه ها و قوانین و اطلاعیه های صادرات و واردات و همچنین امور ارزی رو بصورت روزانه در پنل کاربری خودتون و ایمیل اعلامی در زمینه های درخواستی دریافت کنید .

مطالعه مقالات تخصصی و اسناد تجاری

اگر به تازگی وارد بازار تجارت خارجی شدید می توانید با مطالعه مجموعه مقالات تخصصی وب سایت و همچنین دریافت مقالات و اسناد تجاری مورد نیازتون بصورت کامل با موضوع صادرات و واردات آشنا بشوید و گام های موثر و موفقی در صادرات و واردات بردارید .

تخفیفات ویژه در امور مرتبط

ما با نگرش ایجاد ارزش های واقعی برای مشترکین ویژه در تمامی دوره های آموزشی ، کتابهای قانونی و تجاری ، رویدادهای تجاری و همچنین شرکتهای خدماتی و مشاورین بین 5 تا 25 درصد تخفیف دریافت کنید .

معرفی شما در وب سایت انگلیسی

وب سایت انگلیسی آیکسپورت روازنه بیش از 4000 نفر بازدید کننده از سراسر کشور داشته و در صورت دریافت عضویت ویژه ما اطلاعات کاری و راه های ارتباط با شما را در این وب سایت معرفی می نماییم

دسترسی به اطلاعات مشتریان خارجی

وب سایت ایکسپورت با تعامل و همکاری موسسات معتبر و همچنین دریافت اطلاعات از سازمانهای دولتی دایکتوری مشتریان خارجی رو به شما ارایه می دهد شما می توانید با دریافت اشتراک ویژه وب سایت با تخفیف 100 درصد از این فایل های استفاده کنید

مشاوره رایگان تخصصی صادرات

در صورت دریافت اشتراک ویژه شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان بازاریابی صادراتی وب سایت در یک جلسه استفاده نمایید و همچنین شما در مشاورین و شرکتهای خدماتی وب سایت بین 5 تا 25 درصد تخفیف خواهید داشت .

تجربه طراحی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شبکه اجتماعی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

محتوا

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.