پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

 

راهنمای جامع تجارت با هند

 

                             تجارت با هند

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور هند   

                                                بررسی کالاهای صادراتی به هند                 

 


بررسی کلی کشور هند

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور هند در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور هند شامل : موقعیت جغرافیایی هند ، مساحت هند ، همسایگان هند ، جمعیت هند ، زبان رسمی هند ، دین و مذهب هند ، پایتخت هند ، شهرهای مهم هند ، واحد پول هند و …

بررسی بازار واردات از کشور هند

مجموع صادرات کشور هند در سال ۲۰۱۷ ، ۲۹۲ میلیارد  دلار بود که همین امر این کشور را به ۱۷ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور هند در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی هند همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور هند

مجموع واردات کشور هند در سال ۲۰۱۷ ، ۴۱۷ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۱۱ مین وارد کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور هند در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی هند همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد هند

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور هند می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور هند

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور هند که شامل : قانون اساسی هند و دیگر قوانین هند همانند : قانون گمرکی هند ، قانون ارزی هند ، قانون بانکی هند ، قانون مالیاتی هند ، حقوق مالکیت هند ، ثبت شرکت در هند ، استانداردهای کشور هند و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور هند

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور هند می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور هند

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی هند و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور هند می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و هند

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و هند در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور هند

 

فرصتهای بازار کشور هند

 

 


تجارت با هند

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا