دعوت به همکاری از متخصصان و ایرانیان خارج از کشور

تمامی ایرانیان عزیز خارج از کشور که تمایل دارند در زمینه های صنعتی ، سرمایه گذاری و تجاری با داخل کشور ارتباط مستمر و سودآور داشته باشند می توانند از بستر وب سایت آیکسپورت این اقدام را عملیاتی نمایند 

شرایط همکاری متخصصان خارج از کشور

دعوت به همکاری از متخصصان : در حوزه فروش کالاها به خریداران خارجی روش‌های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد. برخی از این روش ها به شرح زیر است:

حضور در نمایشگاه‌های بین المللی یکی از بهترین روشهای بازاریابی است. ولیکن هزینه حضور در نمایشگاه و اجاره غرفه بسیار بالاست و از سویی صادرکنندگان برای گسترش بازارهای صادراتی می‌بایست در نمایشگاه‌های متعددی در کشورهای مختلف حاضر شوند.

در بازاریابی غیر حضوری (تلفنی، ایمیلی و یا اینترنتی(سایت و وبسایتهای B2B) ، پیدا کردن اطلاعات صحیح از تجار و چگونگی تعامل موثر با آنها نیز پیچیدگی خاص خود را دارد. همچنین تاثیر گذاری این روش کمتر از دو روش دیگر است. ولیکن این روش کم هزینه بوده و برای همگان می تواند قابل حصول باشد.

بازاریابی و مذاکره حضوری به شرط یافتن مخاطبین صحیح، موثرترین روش فروش کالاهای صادراتی است. ولیکن این روش نیازمند هزینه بالای مسافرت و حضور در کشورهای مختلف است. در صورتی که شما تمایل داشته باشید با شرکتهای و صادرکنندگان ایرانی برای توسعه بازار و پیداکردن مشتری همکاری نمایید این امر می تواند به توسعه صادرات کشور کمک نماید.

شرایط همکاری بازاریابان خارج از کشور

ایرانیان و متخصصان فارسی زبان زیادی در خارج از کشور حضور دارند که می توانند در بازاریابی و فروش کالای ایرانی مشارکت داشته باشند. این متخصصان با آشنایی با فرهنگ و ساختار کشور هدف صادراتی و همچنین مزیتهای کاهش هزینه می توانند با مشارکت با شرکتهای ایرانی به توسعه بازار کالاهای ایرانی کمک شایانی نمایند. از این رو از متخصصان دارای شرایط زیر دعوت به همکاری می شود:

اگر دارای هر کدام از شرایط زیر هستید با ما در تعامل باشید:

چرا سایت آیکسپورت را برای همکاری انتخاب نماییم:

  • سایت آیکسپورت در حال حاضر مرجع تخصصی برای متخصصان صادرات و واردات بوده و روزانه بازید بسیار بالایی دارد.
  • سایت آیکسپورت روزانه بیش از ۱۹۰۰۰ بازدید کننده تخصصی در حوزه های صادرات و واردات دارند
  • در حال حاضر بیش از ۳۲۰۰۰ نفر در سایت آیکسپورت ثبت نام کرده که در یکی از فعالیتهای زنجیره صادرات و واردات فعالیت می نمایند.
  • مخاطبان زیادی تمایل به بازاریابی کالای خود از طریق متخصصان سایت آیکسپورت را داشته و تقاضای همکاری نموده اند.
  • تیم بازاریابی سایت آیکسپورت می تواند در صنایع و گروه‌های کالایی مختلف به بازاریابی برای ارائه خدمات به مشتریان جهت افزایش فروش صادراتی نماید.

 

لطفا جهت همکاری در حوزه های فوق بعد از ثبت نام در بخش مشترکین ویژه اطلاعات خود را در فرم مورد نظر بارگذاری نمایید

ایمیل: info@ixport.ir

واتساپ: ۳۲-۰۰-۶۲۶-۹۱۵-۹۸+

تکمیل فرم تماس با ما: صفحه تماس با ما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

74 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها