برگزاری دوره آموزش صادرات واردات

 

راهنمای جامع تجارت با ترکیه

 

                             تجارت با ترکیه

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور ترکیه    

                                                بررسی کالاهای صادراتی به ترکیه                  

 

 


بررسی کلی کشور ترکیه

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور ترکیه در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور ترکیه شامل : موقعیت جغرافیایی ترکیه ، مساحت ترکیه ، همسایگان ترکیه ، جمعیت ترکیه ، زبان رسمی ترکیه ، دین و مذهب ترکیه ، پایتخت ترکیه ، شهرهای مهم ترکیه ، واحد پول ترکیه و …

بررسی بازار واردات از کشور ترکیه

مجموع صادرات کشور ترکیه در سال ۲۰۱۷ ، ۱۶۶ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۲۷ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور ترکیه در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی ترکیه همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور ترکیه

مجموع واردات کشور ترکیه در سال ۲۰۱۷ ، ۲۱۴ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۲۰ مین وارد کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور ترکیه در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی ترکیه همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد ترکیه

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور ترکیه می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور ترکیه

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور ترکیه که شامل : قانون اساسی ترکیه و دیگر قوانین ترکیه همانند : قانون گمرکی ترکیه ، قانون ارزی ترکیه ، قانون بانکی ترکیه ، قانون مالیاتی ترکیه ، حقوق مالکیت ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه ، استانداردهای کشور ترکیه و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور ترکیه

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور ترکیه می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور ترکیه

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی ترکیه و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور ترکیه می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و ترکیه

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و ترکیه در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور ترکیه

 

فرصتهای بازار کشور ترکیه

 

 


تجارت با ترکیه

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

 

به دنبال راهی برای تجارت آسان و بی دغدغه هستید؟

برای انجام تجارت موفق ، تنها کافیست با تیم حرفه ای ایکسپورت مشورت کنید تا از جدیدترین و کاربردی ترین متدهای صادرات و واردات مطلع شوید و با خیالی اسوده به تجارت کالای خود بپردازید. برای دریافت مشاوره روی لینک زیر کلیک کنید.

"" مشاوره تلفنی در حوزه صادرات و واردات ""