سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

شرکت حمل و نقل بین المللی سوبار

حمل و نقل بین المللی

رزومه شرکت

شرکت حمل و نقل بین المللی سوبار : شرکت خدمات بار هوایی سوبار متین سینا (یکی از شرکت های اقماری وابسته به شرکت پیام کیهان توس می باشد.) در اداره ثبت شرکت ها به شماره  ۵۱۸۰۴۴ ثبت  رسمی شده و در سال ۱۳۹۷ از سازمان هواپیمایی کشوری به استناد ماده ۱۵ قانون هواپیمایی کشوری مجوز رسمی و پروانه فعالیت دریافت نمود.

 این شرکت با در دست داشتن تیم کارشناسی مجرب از پرسنل کارآزموده و فعال با هدف خدمت رسانی به مشتریان در زمینه خدمات بین المللی بار هوایی ، حمل سریع ، فریت بار مسافر، ارائه خدمات بسته بندی ،  ترانزیت و ترخیص کالا، انجام امور تشریفاتی و تحویل درب منزل فعالیت می نماید.

همچنین ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه تهیه پروفرما ، اخذ بیمه ، بازرسی کالا ( گواهینامه بازرسی کالا )، ثبت سفارش ، امور گمرکی و … آماده ارائه کلیه خدمات مشاوره ای حمل کالای داخلی و بین المللی به مشتریان می باشد.

این شرکت با تاسیس و راه اندازی دفتر خود در فرودگاه امام خمینی (ره) ورود و خروج کالاهای وارداتی و صادراتی را سرعت بخشیده و با تعامل با عوامل فرودگاهی نظیر گمرک ، حراست، پلیس فرودگاه، ایران ایر و سایر دست اندرکاران فرودگاه ، با صرف حداقل زمان ممکن توقف کالا در فرودگاه ، امور صادراتی و وارداتی را انجام می دهد.

شرکت سوبار متین سینا طی قراردادهایی با شرکت های هواپیمایی داخلی  و خارجی اختیار کامل در صدور بارنامه به اغلب نقاط جهان را دارد. همچنین با تعامل و عقد تفاهمنامه همکاری با شرکت های همکار در مراکز استان ها قادر به ارسال بار هوایی مشتریان به تمامی نقاط کشور می باشد.

خدمات شرکت

  •  بار هوایی داخلی
  •  صادرات بار هوایی
  •  واردات بار هوایی
  •  حمل دریایی
  •  خدمات جانبی
  •  خدمات رایگان نظیر : حمل هوایی وسایل هیئت ها

با من در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *