پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

 

راهنمای جامع تجارت با آلمان

                             تجارت با آلمان

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور آلمان   

                                                بررسی کالاهای صادراتی به آلمان                 

 

 


بررسی کلی کشور آلمان

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور آلمان در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور آلمان شامل : موقعیت جغرافیایی آلمان ، مساحت آلمان ، همسایگان آلمان ، جمعیت آلمان ، زبان رسمی آلمان ، دین و مذهب آلمان ، پایتخت آلمان ، شهرهای مهم آلمان ، واحد پول آلمان و …

بررسی بازار واردات از کشور آلمان

مجموع صادرات کشور آلمان در سال ۲۰۱۷ ، ۱.۳۳ تریلیون  دلار بود که همین امر این کشور را به ۲ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور آلمان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی آلمان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور آلمان

مجموع واردات کشور آلمان در سال ۲۰۱۷ ، ۱.۰۸ تریلیون دلار بود که همین امر این کشور را به ۳ مین وارد کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور آلمان در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی آلمان همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد آلمان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور آلمان می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور آلمان

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور آلمان که شامل : قانون اساسی آلمان و دیگر قوانین آلمان همانند : قانون گمرکی آلمان ، قانون ارزی آلمان ، قانون بانکی آلمان ، قانون مالیاتی آلمان ، حقوق مالکیت آلمان ، ثبت شرکت در آلمان ، استانداردهای کشور آلمان و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور آلمان

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور آلمان می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور آلمان

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی آلمان و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور آلمان می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و آلمان

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و آلمان در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور آلمان

 

فرصتهای بازار کشور آلمان

 

 


تجارت با آلمان

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =