شرکت بازرگانی فرا تجارت هخامنش

ارائه خدمات صادرات ، واردات ، ترخیص و تامين كالاهای مختلف

معرفی کوتاه

گروه بازرگانی فرا تجارت هخامنش به شماره ثبت ۵۱۰۸۸۶ دارای مجوز رسمی وزارت امور اقتصادی و دارایی گمرک جمهوری اسلامی ایران به شماره ۸۸۰۹۰۰ از سال ۸۵ با حضور جمعی از متخصصین و مجربین حوزه تجارت و با همکاری بازنشستگان گمرکات کشور پا به عرصه تجارت گذاشته است.

هم اكنون این شرکت يكی از بازرگانی های معتبر در زمينه ارائه خدمات صادرات، واردات، ترخیص و تامين كالاهای مختلف در اقصی نقاط جهان می باشد و توانسته خدمات شايانی را به توليدكنندگان و تجار كشور ارائه دهد. بزرگترین و قوی ترین تیم بازاریابی و ترخیص در این حوزه در جهت پیشبرد اهداف شما که در واقع همان اهداف شرکت است مشغول به فعالیت می باشد. شعار این شرکت، همواره ارائه خدمات متمایز با صرف حداقل هزینه و زمان ممکن در حوزه تجارت جهانی می باشد.

خدمات

ترخیص کالا
حمل و نقل بین المللی
مشاوره نحوه خرید کالا
مشاوره تهیه پرفرما
انجام امور ثبت سفارش
گشایش اعتبار اسنادی
مشاوره بازرسی کالا
تهیه اسناد ترخیص کالا
مشاوره اخذ بیمه

حوزه فعالیت

صادرات کالا
واردات کالا

ملاحظات

بزرگترین و قوی ترین تیم بازاریابی و ترخیص در این حوزه درجهت پیشبرد اهداف شما که در واقع همان اهداف شرکت است مشغول به فعالیت می باشد.
شعار ما همواره ارائه خدمات متمایز با صرف حداقل هزینه و زمان ممکن در حوزه تجارت جهانی می باشد

ثبت درخواست مشاوره

عراق

افغانستان

امارات متحد عربی

عمان

قطر

روسیه

اتحادیه اورسیا

ترکیه

سوریه

چین

ژاپن

هند

پاکستان

ایتالیا

فرانسه

آلمان

قوانین و مقررات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید  سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

تماس با ما