نمونه تعهدنامه تأیید ثبت سفارش

نمونه تعهدنامه تأیید ثبت سفارش

در رویه ثبت سفارش در سامانه جامع تجارت نیاز به ارائه تعهدنامه تایید ثبت سفارش جهت واردات کالا مورد نیاز است .

در زیر متن این تعهد نامه به شما ارائه می گردد :


نام و نام خانوادگی …………………. کد ملی …………………………. نشانی منزل ………………………………………………. کد پستی ……………….. نام و نام خانوادگی …………………….. کد ملی ……………………… نشانی منزل …………………………………… کد پستی ………………………… نام شرکت …………………. شناسه ملی شرکت ……………………. نشانی شرکت ……………………………. کد پستی ……………………. نشانی واحد تولیدی ……………………………………………. کد پستی ………………………… شماره کارت بازرگانی ……………………………… اینجانبان به عنوان صاحبان امضای مجاز شرکت (حقیقی/حقوقی) فوق طبق اساسنامه شرکت با آخرین تغییرات، به وزارت صنعت، معدن و تجارت شخصاً و همچنین از طرف شرکت متعهد میشویم تمامی کالاهای ثبت سفارش شده را که با پیشفرض اولویت یک بوده ولی به دلایلی تمایل دارم از ارز حاصل از صادرات یا از محل حساب ارزی وارد کننده استفاده کنم، مطابق شرایط ذیل وارد و عرضه نمایم :

  1. اگر واحد تولیدی باشم: صرفاً برای تولید محصول نهایی داخل واحد تولیدی فوق استفاده نموده و از فروش آن به غیر خودداری نمایم.

  2. اگر بازرگان باشم: چنانچه از ارز حاصل از صادرات و یا از محل حساب ارزی واردکننده استفاده کرده و کالای وارداتی جزء کالاهای تنظیم بازاری و دارای قیمت تکلیفی است، مکلف خواهم بود در چارچوب سیاست ها و بخشنامه های تنظیم بازار و با قیمتهای ابلاغی از سوی دستگاه های ذیربط به ویژه ستاد تنظیم بازار و وزارت صنعت، معدن و تجارت محصول خود را عرضه نمایم.

مسئولیت نقض این تعهد و عواقب آن علاوه بر شخصیت حقوقی و حقیقی، متوجه اینجانبان بوده و در صورت هرگونه تخلف از قوانین و مقررات به ویژه مقررات صادرات و واردات و عرضه یا فروش هر مقدار از آن در داخل کشور خارج از ضوابط اعلام شده، موارد شامل رفع تعهد ارزی محسوب نشده و مشمول جریمه عرضه کالا خارج از شبکه کالا باشیم.

 

امضاء تاریخ

فهرست جدید ردیف تعرفه های مشمول %10 کرایه حمل از صادرات و واردات...
فهرست جدید ردیف تعرفه های مشمول %۱۰ کرایه حمل از صادرات و واردات مایعات نفتی و گازی پیرو بخشنامه شماره...
ایجاد امکان اظهار کالاهای فاقد تخصیص ارز
ایجاد امکان اظهار کالاهای فاقد تخصیص ارز نامه رئیس اتحادیه ملی کارگزاران گمرکی و رئیس کمیسیون گمرک اتاق ایران به...
لغو ممنوعیت صادرات کره، حبوبات و برخی از محصولات کشاورزی
لغو ممنوعیت صادرات کره، حبوبات و برخی از محصولات کشاورزی به پیوست تصویر نامه شماره ۲۰۷۸۹۳ مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ معاونت توسعه...
تفویض اختیار ورود موقت و تمدید کانتینر خالی تا سقف سه سال
تفویض اختیار ورود موقت و تمدید کانتینر خالی تا سقف سه سال تفویض اختیار ورود موقت و تمدید کانتینر خالی...
ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی و یارانه ای
ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی و یارانه ای سازمان توسعه تجارت ایران در بخشنامه‌ای موضوع ممنوعیت صادرات اقلام یارانه‌ای مشمول ارز...
فهرست کالاهای وارداتی با تعرفه صفر گمرکی به جمهوری ازبکستان
فهرست کالاهای وارداتی با تعرفه صفر گمرکی به جمهوری ازبکستان دانلود فایل 
دموراژ کانتینر چیست؟
  دموراژ به چه معناست؟ دموراژ (Demurrage) به معنای کرایه معطلی، خسارت بیکارماندگی و یا حق توقف است. به معنایی.دیگر...
لزوم ارسال آمار مجوزها و پروانه های ورود موقت موضوع ماده 51 قانون...
لزوم ارسال آمار مجوزها و پروانه های ورود موقت موضوع ماده ۵۱ قانون امور گمرکی تاکید بر ارسال آمار مجوزها...
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قوانین و مقررات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید  سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.