کسب و کار خود را با صادرات توسعه دهید 

(این بخش در حال تکمیل است)

 

صادرات کالا روشی برای افزایش فروش و سودآوری کسب وکار است. با صاردات کالا شما می توانیدبه بازارهای بیشتر و در نتیجه مشتریان بیشتر دسترسی داشته باشید. این امر باعث افزایش حجم تجارت شما و سودآوری بیشتر می شود.

در این بخش از سایت ایسکپورت (Ixport)  اطلاعات کاملی برای یادگیری از مبتدی تا حرفه ای صادرات ارائه شده است. سایر اطلاعات ارائه شده در سایت عبارتند از:

*همچنین اطلاعاتی کاملی از بازارهای صادراتی و تحلیل کشورهای مختلف و گروه های کالایی مختلف ارائه گردیده است.

*برای تحلیل تخصصی تر و بیشتر بازارهای صادراتی شما می توانید از طریق تعریف پروژه با متخصصان تحلیل بازار ما در ارتباط باشید که در بخش متخصصی تحلیل بازار ، لیست این همکاران آورده شده است. سایت ایکسپورت ساختار، کیفیت و تکمیل پروژه را تضمین نموده و همچنین پرداخت بین طرفین را از طریق سایت ایکسپورت انجام میشود.

*برای مشاوره صاردات لیستی از متخصصان مرتبط در سایت ارائه شده است که شما می توانید از طریق ارسال پیام، برقراری تماس تلفنی و یا تنظیم ملاقات حضوری با این متخصین امور صادرات در ارتباط باشید.

*مطالب آموزش تخصصی و دوره های انلاین مختلفی در سایت آیکسپورت به صورت رایگان ارائه شده است. از طریق بخش آموزش صادرات شما می توانید به این مالب دسترسی داشته باشید. همچنین در بخشی در سایت وجود دارد که دورههای سایر متخصصین صادراتی در ان بخش گردیده است. برای های آموزش صاردات مختلفی در سایت قرارداد شده است. برخی از این دوره ها حضوری و برخی دیگر به صورت آنلاین قابل خریداری است.

برای هر گونه سوال شما می توانید با جامعه متخصصیان ما در ارتباط باشید.

توانایی خود برای صادرات را ارزیابی نمایید

آیا شما بدنبال افزایش و رشد کسب و کار خود برای صادرات هستید؟ توان شرکت و کسب و کار خود را در خصوص ورود به اولین بازار صادراتی یا توسعه به بازارهای جدید صارداتی یا ورود به بازارهای صادراتی چالشی و دارای رقابت بالا ارزیابی نماید.

آمادگی برای صادرات

 

کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ فرصتهای بسیاری برای توسعه فعالیتهای خود در حوزه های صادراتی دارند. سایت آیکسپورت سعی دارد تا با آموزش گام به گام و جامعه خود سعی دارد تا ضمن ارزیابی توانایی شما برای صادرات، در حد توان خود آموزش های لازم جهت ارتقا و افزایش توان شما در امور صادراتی را ارائه دهد.

برای مشاهده دوره های انلاین آموزش صادرات شما می توانید بخشهای مرتبط با آموزش آنلاین ما را مشاهده نمایند.

دانلود فایل آموزش چگونه کالای خود را در بازارهای صادراتی به فروش برسانیم.

 


 

 

تحلیل بازارهای صادراتی

 

راهنمای جامع صادرات با محتوای کامل و فراگیر

اگر به دنبال اموزش حرفه ای و جامع صادرات و مشاهده تمامی محتواهای لازم در یک جا هستید توصیه میکنم بخش راهنمای جامع صادرات را مطالعه نمایید.

در این بخش اطلاعات کاملی در از راه اندازی کسب وکار تا دریافت وجه کالای صادراتی ارائه شده است.

راه اندازی کسب و کار صارداتی، استراتژی صارداتی، تحلیل بازار، انعقاد قرارداد، آماده سازی کالای صادراتی، مدیریت ریسک، موارد حقوقی  و مالکیت معنوی، حمل و نقل بین المللی، روشهای پرداخت بین المللی و … بخشی از مطالب این بخش است.

 

مشاهده راهنمای جامع صادرات و اموزش صفر تا صد صادرات

 

سایر دورهای آموزشی و محتوای مورد نیاز

سمینارهای و آموزش های حضوری

در این بخش لیست سمینارها، همایشها و آموزش های صادرات  توسط اساتید مختلف، که دارای تخصصی و تجربه حرفه ای در حوزه صاردات هستند ارائه شده است.

مشاهده سمینارها

دوره های آنلاین آموزش صاردات

در این بخش لیستی از محتواهای آموزشی صادراتی که توسط اساتید مختلف تهیه شده است برای خرید در اختیار شماست.

مشاهده آموزشهای آنلاین

پکیج رایگان آموزش صادرات

در این بخش یکیج رایگان آموزش صادرات توسط سایت آیکسپورت تهیه شده و در ۱۷ فصل به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است

مشاهده یکیج رایگان آموزش صاردات

 

 

 

 

آخرین اخبار و مقررات مرتبط با صادرات

صادرات گیاهان دارویی

/
    صادرات گیاهان دارویی : در این مقاله سند ملی که …

تعرفه واردات محصولات لبنی به کردستان عراق کاهش یافت

/
تعرفه واردات محصولات لبنی به کردستان عراق کاهش یافت تعرفه واردات مح…