بخشنامه فهرست گمرکات تخصصی مجاز برای صادرات پرمنگنات پتاسیم ۱۴۰۰/۱۱/۱۶

بخشنامه فهرست گمرکات تخصصی مجاز برای صادرات پرمنگنات پتاسیم ۱۴۰۰/۱۱/۱۶

پیرو رونوشت نامه شماره ۱۴۰۰/۱۱۱۷۶۰۵ مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ در خصوص اضافه شدن گمرک زنجان به فهرست گمرکات تخصصی برای صادرات پرمنگنات سدیم به پیوست تصویر نامه شماره ۲۸/۲۹۹۹۱۹۹ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ معاون محترم مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری منضم به صورتجلسه نشست کارشناسی ذیل کمیته ملی کنترل و نظارت بر پیش سازها مبنی بر موافقت کارگروه با اضافه شدن گمرک زنجان به لیست گمرکات تخصصی جهت صادرات این محصولات  ارسال می گردد. خواهشمند است دستور فرمایید. نسبت به ابلاغ موضوع به گمرکات اجرائی اقدام لازم معمول و از نتیجه این مرکز را مطلع نمایند.

صادرات و واردات موفق و مستمر نیاز به اطلاعات جامع و بروز دارد. بدون شک ورود به عرصه تجارت بین المللی و سودآور مستمر از مهم ترین بخش های یک تجارت موفق خواهد بود  و در وب سایت آیکسپورت شما می توانید بروز ترین بخشنامه ها و قوانین مرتبط به صادرات و واردات را مشاهده نمایید.

صادرات پرمنگنات، پتاسیم یکی از مهم ترین محصولات استراتژیک معادن ایران می باشد .

سازمان : گمرک جمهوری اسلامی ایران
تاریخ :  ۱۴۰۰/۱۱/۱۶
شماره : ۱۴۰۰/۱۵۷۳۴۸۵

بخشنامه فهرست گمرکات تخصصی مجاز برای صادرات پرمنگنات پتاسیم 1400/11/16

دانلود فایل بخشنامه

اصلاح عوارض صادراتی انواع کالاهای خام و نیمه خام معدنی مصوبه هیات وزیران درخصوص اصلاح ماخذ عوارض صادراتی برخی کالاهای...
تاریخ انتشار : 23 ساعت قبل
  به فرایند آزادسازی مالکیت کالا از فروشنده به خریدار ریلیز کردن گفته می‌شود. به معنای ساده‌تر ریلیز در بازرگانی...
تاریخ انتشار : 2 روز قبل
الزام استفاده از شناسه‌کالا هنگام ثبت‌سفارش در تعرفه‌های اسباب‌بازی 📣 قابل توجه بازرگانان محترم؛ ⏪ به اطلاع کاربران محترم می‌رساند،...
تاریخ انتشار : 2 روز قبل
رفع ابهام درخصوص درج تاریخ قبض انبار در مجوز ثبت سفارش کشنده های وارداتی ابلاغ نامه دفتر مقررات صادرات و...
تاریخ انتشار : 2 روز قبل
تصویبنامه درخصوص الحاق متنی به آیین نامه اجرایی تبصره (۶) بند (ح) ماده (۲) مکرر قانون مبارزه با قاچاق کالا...
تاریخ انتشار : 3 روز قبل
آیین نامه اجرایی موضوع تبصره (۴) ماده (۵) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هیئت وزیران در جلسه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵...
تاریخ انتشار : 3 روز قبل
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره

همکاری و پرس جو

آدرس

تماس با ما

قوانین و مقررات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید  سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.