پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

 

راهنمای جامع تجارت با عراق

 

                             تجارت با عراق

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور عراق    

                                                بررسی کالاهای صادراتی به عراق                  

تجارت با عراق

 

 

 

 

 

 

 
 

تجارت و بازرگانی کشور عراق

عراق به عنوان ۴۳ امین اقتصاد صادراتی در جهان شناخته می شود. در سال ۲۰۱۷ ، کشور عراق ۶۰.۸ میلیارد دلار صادر و ۲۹.۷ میلیارد دلار وارد کرد و منجر به تعادل تجاری معادل ۳۱ دلار شد. در سال ۲۰۱۷ ، تولید ناخالص داخلی عراق ۱۹۲ میلیارد دلار بود و سرانه هر فرد ۱۶.۹ دلار بود.

 
 

بررسی کلی کشور عراق

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور عراق در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور عراق شامل : موقعیت جغرافیایی عراق ، مساحت عراق ، همسایگان عراق ، جمعیت عراق ، زبان رسمی عراق ، دین و مذهب عراق ، پایتخت عراق ، شهرهای مهم عراق  ، واحد پول عراق و …

بررسی بازار صادراتی کشور عراق

مجموع صادرات کشور عراق در سال ۲۰۱۷ ، ۱۶۶ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۲۷ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور عراق در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی عراق همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار وارداتی  کشور عراق

مجموع واردات کشور عراق در سال ۲۰۱۷ ، ۲۱۴ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۲۰ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور عراق در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی عراق همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید. همچنین در این قسمت می توانید مطالبی همچون : کشورهای صادرکننده به عراق ، کالاهای صادر شده به عراق از ایران و دیگر کشورهای جهان ، راهنمای تجارت کاربردی با کشور عراق ، تبلیغات و بازاریابی در عراق ، فروش مستقیم در عراق ، گمرکات صادرات به عراق ، مشکلات صادرات‌به عراق ، ممنوعیت برخی کالاها برای صادرات‌به عراق + دلایل ممنوعیت ، شرایط صادرات‌به عراق ، مشاوره صادرات‌به عراق ، بسته بندی کالا برای صادرات‌به عراق ، سود صادرات‌به عراق ، صادرات‌میوه به عراق ، صادرات‌پوشاک به عراق ، مدارک و مجوز های لازم برای صادرات‌به عراق و … را نیز مشاهده و آموزش ببینید.

سیاست و اقتصاد عراق

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور عراق می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور عراق

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور عراق که شامل : قانون اساسی عراق و دیگر قوانین عراق همانند : قانون گمرکی عراق ، قانون ارزی عراق ، قانون بانکی عراق ، قانون مالیاتی عراق ، حقوق مالکیت عراق ، ثبت شرکت در عراق ، استانداردهای کشور عراق و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور عراق

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور عراق می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور عراق

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی عراق و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور عراق  و لیست تجار و بازرگانان عراق  و آموزش بازاریابی در عراق و بررسی صفحه های نمایش تبلیغات بغداد در عراق می پردازیم. در ادامه می توانید لیست کاملی از مراکز عمده فروشی در بغداد پایتخت عراق را مشاهده کنید.

اتاق بازرگانی ایران و عراق

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و عراق در اختیار شما گذاشته می شود .

چالش های بازار عراق

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص چالشهای بازار کشور عراق در اختیار شما گذاشته می شود ، چالش هایی هم چون مشکلات صادرات به عراق و … .

فرصتهای بازار کشور عراق

در این بخش از سایت به بررسی فرصت های بازار کشور عراق می پردازیم . مباحثی هم چون بهترین راه صادرات به عراق ، بهترین کالا برای صادرات به عراق و …

اخبار و اطلاعیه های کشور عراق

 

در این بخش از سایت آخرین و جدیدترین اخبار و اطلاعیه های کشور عراق را مشاهده می نمایید.

 

فیلم های آموزش تجارت با عراق

 

 

برای مشاهده ویدیوهای آموزشی بیشتر در خصوص تجارت با کشور عراق به لینک های زیر مراجعه کنید:

فیلم آموزش راهنمای جامع تجارت بخش دوم ” واردات از عراق

فیلم آموزش راهنمای جامع تجارت بخش سوم ” منابع اطلاعاتی کشور عراق

فیلم آموزش راهنمای جامع تجارت بخش چهارم ” گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردهای کشور عراق “

 

دانلود فایل آموزشی تجارت با عراق (pdf)

 

کاربران گرامی توجه داشته باشید این فایل به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. لطفا برای تهیه این محصول ابتدا ثبت نام کنید، سپس فرایند خرید را طی کرده و در نهایت فایل را دانلود کنید. این فایل شامل موضوعاتی همچون : بررسی کلی کشور عراق ، نقشه کشور عراق ، استان های کشور عراق ، وضعیت صادرات ایران به عراق ، فهرست اقلام صادراتی ایران به عراق ، تولیدات مهم کشور عراق ، امور گمرکی و استاندارهای کشور عراق ، گمرکات کشور عراق ، گمرکات کشور عراق با ایران ، فهرست گمرکات و بازارچه های مرزی ، شرکت های بازرسی بین المللی ، امور بانکی ، تبلیغات در کشور عراق ، سایت های پربیننده کشور عراق ، فروشگاه های زنجیره ای کشور عراق ، تعطیلات رسمی و ساعات کاری ادارات ، سلیقه مصرف کنندگان ، کانال های توزیع ، اتحادیه های مهم عراق و … می باشد.

لینک دانلود : راهنمای جامع تجارت با عراق

 

لیست کالاهای صادراتی به عراق

سوخت های معدنی، روغن های معدنی؛ مواد قیری؛ موم های معدنی – مواد پلاستیکی – سبزیجات، نباتات – چدن، آهن و فولاد – شير و محصولات لبنی؛ تخم پرندگان؛ عسل طبیعی – میوه های خوراکی؛ پوست مرکبات – محصولات سرامیکی – راکتورهای هسته ای، دیگ های بخار و آبگرم، ماشین آلات و وسایل مکانیکی – سبزیجات، میوه ها – غلات، آرد، نشاسته، فکول یا شیر؛ نان های شیرینی ادامه مطلب

تبلیغات و بازاریابی در عراق

تحقیق و ارزیابی مداوم بازار به صاحبان کسب و کار کمک می کند توسط بازار (رفتار مشتریان) غافلگیر نشوند. برای نفوذ کالا به بازار کشور عراق علاوه بر قیمت به شاخص تولید برای بازار عراق، مکان یابی توزیع ، نوع و شکل قابل ارائه محصول ، انجام روش های ترویجی و تبلیغاتی و انجام سرمایه گذاری مشترک ، توجه ویژه می شود که در صادرات ایران به عراق این موضوع نیاز به برنامه ریزی خاص دارد.

براساس تحقیقات میدانی انجام شده مناسب ترین کانال های تبلیغاتی در بازار عراق عبارتند از : کانال های تلویزیونی ، روزنامه های کثیر الانتشار ، تبلیغات پیامکی ، بیلبردهای خیابانی و … ادامه مطلب

کانال های توزیع کشور عراق

بزرگترین مرکز پخش و توزیع انواع کالاها در عراق همچنان در پایتخت در بغداد صورت می پذیرد. دومین مرکز توزیع کالا در عراق شهر اربیل در اقلیم کردستان است . هنوز در کشور عراق سیستم یک پارچه توزیع شکل نگرفته است که خود یک فرصت مافیایی اقتصادی می باشد . درحال حاضر توزیع از مراکز مده فروشی فوق الذکر همچنان بصورت سنتی به استانهای سراسر کشور عراق صورت می گیرد .

کانالهای ورودی کالا در عراق اول در اقلیم کردستان شامل سه شهر به ترتیب دهوک ، سلیمانیه و اربیل می باشد. دومین کانال ورودی کالا به عراق از شهر بصره و بند ر ام القصر است به دلبل همجواری با دو کشور ایران و کویت و نیز دسترسی به آبهای آزاد . سومین کانال ورودی از استان الانبار در غرب به دلیل همجواری با دو کشور سوریه و اردن بویژه بندر عقبه اردن به لحاظ آبراه بین المللی مورد استفاده اهل تسنن عراق می باشد . بخش کوچکی از کالاهای عراق نیز مرز زمینی زرباطیه در استان واسط که همجوار با استان ایلام و مرز مهران ما می باشد وارد می گردد.

ممنوعیت صادرات به عراق

برای مشاهده بخشنامه ها و اطلاعیه ها در خصوص ممنوعیت صادرات به عراق به بخش ” اخبار و مقررات عراق ” مراجعه نمایید.

تولیدات مهم کشور عراق

تولیدات مهم بخش کشاورزی عراق : گندم ، جو ، برنج ، سبزیجات ، خرما ، پنبه ، احشام ، ماکیان

تولیدات مهم بخش صنعت و معدن عراق : نفت خام ، مواد شیمیایی ، فرآورده های صنایع غذایی ، گوگرد ، مواد معدنی خام ، نساجی ، چرم ، مصالح ساختمانی ، کود ، فلزات

بهترین کالا برای صادرات به عراق

انتخاب بهترین کالا برای صادرات به عراق مستلزم شناخت بازار آن کشور می باشد. با بررسی و تحلیل دقیق از بازارهای کشور عراق میتوان فهمید که بهترین کالا برای صادرات به عراق ، چه کالایی می باشد.

بهترین راه صادرات به عراق

بیش ترین میزان صادرات از گمرکات خسروی ، مهران ، غرب تهران ، باشماق ، کرمانشاه و پیرانشهر بوده . بصره عراق نزدیک ترین بازار صادراتی به ایران می‌باشد و فاصله آن تا آبادان ۲۰ کیلومتر است ،که نزدیکی مرز بصره به ایران ، صادرات به عراق را تسهیل می‌نماید . این امر باعث اهمیت در بحث تامین مواد غذایی بازار عراق شده است و جزء مزیت های مهم صادراتی به عراق از سوی ایران محسوب می‌شود. ادامه مطلب

سود صادرات به عراق

سود صادرات به عراق یکی از مهم ترین سوالاتی است که در ذهن فعالان بازار صادرات به عراق وجود دارد. مطمئنا شروع هر کسب و کاری باید منطقی و با برنامه ریزی شروع شود و پایه گذاری چنین امری با دانش کافی میسر خواهد شد. در ادامه نحوه محاسبه سود در بازار عراق را آموزش ببینید. ادامه مطلب

مشاوره صادرات به عراق

وجود مشکلات زیاد در امر صادرات به عراق باعث شده تا بسیاری از صادرکنندگان‌ از مشاوران استفاده کنند. در این زمینه، علاوه بر شرکت‌های خصوصی مشاوره‌ ، یکی از نهادهای رسمی برای تجارت با عراق ، اتاق مشترک ایران و عراق است. ولی دسترسی به این نهادها و گرفتن مشاوره مشکل می باشد.از اینرو شما می توانید مشاوره با متخصصان حرفه ای سایت ixport را تجربه کنید. ادامه مطلب

 


آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

تحلیل بازارهای صادراتی

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف میپردازیم .

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

86 پاسخ
 1. پرستو امجدیان
  پرستو امجدیان گفته:

  با سلام،
  به استحضار می رساند شرکت پتروپژواک در زمینه تامین و تولید سود پرک (کاستیک سود) با اسم علمی هیدروکسید سدیم فعالیت دارد و توسعه بازار صادرات به کشورهای همسایه من الجمله عراق ، ترکیه ،افغانستان و کشورهای آسیای میانه را در دستور کار دارد .
  با توجه به نیاز بالای صنایع مختلف به این محصول ،از دوستانی که می توانند در این زمینه برای صادرات این کالا با مجموعه ما همکاری کنند خواهشمندم که در واتساپ به شماره زیر پیام بدهند .
  ۰۹۳۸۶۸۷۰۲۷۷ امجدیان
  شماره تماس شرکت ۸۸۵۵۵۲۳۲-۰۲۱

  پاسخ
 2. شرکت فنی مهندسی ویراتاوا
  شرکت فنی مهندسی ویراتاوا گفته:

  موضوع فعالیت:درزمینه ارائه خدمات مشاوره،طراحی،تامین واجرای تاسیسات مکانیکی

  خدمات شرکت:
  _فروش انواع دیگ بخار،آبگرم،روغن داغ بابرندهای معتبر،ماشین سازی اراک،پاکمن و آبند و حتی ساخت در محل مورد نظر شما
  _مشاوره، تعمیر، طراحی، تامین و اجرای موتورخانه های صنعتی آبگرم، بخار و روغن داغ،مشعل
  _مشاوره، ارائه خدمات طراحی صنعتی جهت تاسیسات گلخانه ها و مراکز کشاورزی در بخش تاسیسات شامل هواسازهای سرد وگرم ولوله کشی های گرمایشی و سرمایشی و اتوماسیون صنعتی
  کارخانه های صنایع غذایی در بخش تاسیسات (EPC) مشاوره، ارائه طراحی،تامین و اجرای _
  _ مشاوره، طراحی،تامین و اجرای پروژه های خاص
  _مشاوره، تعمیرو ترمیم، طراحی،تامین و اجرای تاسیسات صنعتی پاالیشگاه ها
  _ مشاوره، تعمیر،طراحی دیگ ها و هواسازهای خاص (شامل کوره هوای گرم با خاصیت جداسازی مولکولی و انواع کوره و دیگ با ظرفیت های خاص)
  _ تامین کننده کمپرسور های صنعتی و ابزار دقیق
  /رسوب زدایی سنتیHigh_tech_تامین کننده ضد رسوب الکترونیکی صنعتی با تکنولوژی
  _ نمایندگی انحصاری مشعل کاوه ، آبند و پاکمن در عراق
  _ ارائه خدمات پس از فروش
  _ بازدید رایگان دوره ای
  _ بازدید رایگان جهت ممیزی سوخت و موتور خانه

  جهت خدمت رسانی و نیازمند یک رابط با کشور عزیز عراق هستیم.
  شماره whatsapp
  ۰۹۹۰۹۶۱۴۳۷۳ خانم عرشیا

  پاسخ
 3. اسو خجسته
  اسو خجسته گفته:

  کار ما صادرات دانه مرغ یا همان کنسانتره هستش ایا شرکتی هستش برای ما مجوز در مرحله اول ۵۰ هزار تن را فراهم کنه ولی با قیمت مناسب که برای طرفین سود کنه
  ۰۹۱۴۹۴۷۷۱۲۹

  پاسخ
 4. saeed saeedi
  saeed saeedi گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام تولیدکننده شیلنگ پکیج و آبگرمکن رادیاتور هستم برای صادرات این محصول به راهنمایی شما نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
 5. saeed saeedi
  saeed saeedi گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام تولیدکننده شیلنگ پکیج و آبگرمکن رادیاتور هستم برای صادرات این محصول به عراق از کجا و چطوری باید شروع کنم و یا اگه شخص مورد اعتمادی سراغ داشتین ممنون میشم معرفی کنین ۰۹۹۳۳۱۵۶۸۲۲

  پاسخ
 6. پاداشی
  پاداشی گفته:

  با سلام
  از طرف کارخانه پاداشی مزاحم شدم

  کارخانه پاداشی تولید کننده انواع خط تولید های فرآوری گندم و جو پوست کنده ، جو پرک ، ذرت پرک و… می باشد.

  همچنین در زمینه ساخت هواکش های صنعتی (سانتریفیوژ) نیز فعالیت دارد.

  اگر توانایی صادرات به عراق را دارید لطفا با ما در تماس باشید

  وبسایت: padashi.co
  شماره مدیر عامل (آقای پاداشی): ۰۹۱۴۴۵۱۵۸۳۷
  شماره کارشناس فروش: ۰۹۳۷۴۶۶۷۳۹۳

  پاسخ
 7. حمیدرضا رهنمازاده
  حمیدرضا رهنمازاده گفته:

  با سلام

  شرکت سیتل فعالیت خود را در زمینه تولید صابون های صد در صد طبیعی با استفاده از روغن های فرابکر برای انواع پوست اغاز کرد.

  این شرکت امادگی خود را جهت همکاری در صادرات محصول به کشورهای همسایه و سایر کشور ها اعلام می دارد.

  ۰۹۳۸۶۰۷۰۹۱۹
  ۰۹۱۲۹۳۸۵۴۴۶
  ۰۹۰۱۹۰۳۱۹۷۱

  پاسخ
 8. aasghr553
  aasghr553 گفته:

  سلام خدا قوت شرکت بازرگانی ستاره قطب شیراز تامین کننده خرما ومصالح ساختمانی شماره تماس ۰۹۱۷۶۱۲۲۹۹۱ **** ایمیلaasghr553@gmail.com

  پاسخ
 9. حسین یعقوبی
  حسین یعقوبی گفته:

  سلام برنج و چای مرغوب با بهترین قیمت
  از مزارع برنج و چای خودمان در لاهیجان و لنگرود و رودسر
  آمادگی صادرات با بهترین قیمت و بهترین نوع چای و برنج به کشورهای منطقه را داریم
  برای بازدید هم میتوانید تشریف بیاورین
  پذیرای شما خواهیم بود
  تجار محترم لطفا تماس بگیرید.

  hosseinyaghoubi87@gmail.com

  پاسخ
 10. حمید شوشتری
  حمید شوشتری گفته:

  با سلام
  از دوستان کسی در حوزه صادرات ماسک سه لایه تخصص یا اطلاعاتی داره؟
  تولیدکننده ماسک سه لایه التراسونیک اسپان ملت ۲۵ گرم با قیمت کاملا رقابتی هستیم.
  شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۳۹۲۰۸

  پاسخ
 11. shooshtary.hamid
  shooshtary.hamid گفته:

  با سلام. تولید کننده ماسک سه لایه التراسونیک اسپان ملت ۲۵ گرم با قیمت کاملا رقابتی هستیم. از دوستان کسی اطلاعات یا تجربه یا بازاری برای صادرات دارد؟
  شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۳۹۲۰۸

  پاسخ
 12. سلیمانی
  سلیمانی گفته:

  با سلام دوستان در زمینه تولید و تامین مواد اولیه مواد شوینده مایع متیل استر کنجد فعالیت دارم و قصد صادرات دارم وامادگی جهت همکاری با کشورهای همسایه و سایر کشورها را دارم ۰۹۲۱۱۹۰۲۶۲۴

  پاسخ
 13. حسین خانلو
  حسین خانلو گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  درخصوص صادرات انواع گیاهان دارویی به عراق مایل به تامین کالای درجه یک با قیمت پایه بطور مستقیم و غیر مستقیم می باشم. لطفا جهت همکاری با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۳۰۴۵۷۷ به واتس آپ پیام دهید. سپاسگزارم

  پاسخ
 14. حمیدرضا منصوریان
  حمیدرضا منصوریان گفته:

  با سلام
  منصوریان هستم تهران در خصوص تامین بار پسته و مغز پسته جهت صادرات به کشور های همسایه اماده همکاری میباشم
  شماره تماس و واتساپ ۰۹۱۲۹۳۷۳۶۵۴

  پاسخ
 15. الهام سعيدي
  الهام سعيدي گفته:

  سلام وقت بخير
  شركت بازرگاني سيمرغ كبير
  صادرات واردات امادگي همكاري به كل كشورها ميباشد
  صادرات مواد معدني كلوخه تالك -بنتونيت باريت كريستال وغيره
  ۰۹۱۵۳۱۸۴۲۸۸

  پاسخ
 16. جلال جهانمهر
  جلال جهانمهر گفته:

  سلام خدمتتان دوستان عزیز

  شرکت پترولیان ویژن واقع در منطقه آزاد سلفچگان دارای مجوزها و استانداردهای لازم آماده صادرات کلیه گریدهای مختلف روغن خودرو و روغن پایه و سوخت میباشد لذا از کسانی که تمایا به همکااری با این شرکت را دارند خواهشمند است با شماره ذیل تماس بگیرید.

  باتشکر
  ۰۹۱۲۲۵۲۶۲۰۹
  جهانمهر

  پاسخ
 17. seyedalihoseini1400
  seyedalihoseini1400 گفته:

  سلام خدمت دوستان عزیزی که در زمینه مصالح ساختمانی فعالیت دارند از قبیل آجرنما ، سنگ ، سنگ مصنوعی سه بعدی ، پودر بندکشی آجرنما، انواع اسکوپ های فلزی و پلاستیکی سنگ ، انواع چسب ، انواع دیسک های برش ، محصولات بتنی و اسپیسر و همتراز کاشی و سرامیک…برای همکاری در خدمتشون هستیم…برای استعلام قیمتی تماس بگیرید.

  حسینی ۰۹۳۹۲۸۸۹۱۲۵

  پاسخ
  • پژمان
   پژمان گفته:

   سلام در مورد صادر کردن سنگ های با کیفیت به عراق
   توانستید همکاری بفرمایید.
   شماره واتساپ
   ۰۹۳۹۳۱۹۹۸۵۰

   پاسخ
 18. سیدمحمد
  سیدمحمد گفته:

  سلام
  ارائه کلیه امور گمرکی و ترخيص كالا از مرز چذابه به کشور عراق 

   تجارت امن وپایدار

  ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید

  آدرس:
  استان خوزستان شهرستان دشت آزادگان شهر مرزی بستان بازارچه مرزی چذابه غرفه ۱۴_۲۶

  تخلیص وتصدیر جمیع البضائیع الخاص بکم من منفذ الشیب الی العراق 

  شماره تماس

  ۹۸۹۱۶۷۵۸۵۵۸۶+
  ۹۸۹۱۶۰۳۳۸۷۰۰+
  موسوی

  پاسخ
 19. سیفی
  سیفی گفته:

  با سلام و احترام
  شرکت شیمیایی بهین شیمی با سابقه ۲۹ ساله در تولید محصولات شیمیایی اعم از جوش شیرین و بی کربنات امونیوم و سولفات امونیوم و سولفات پتاسیم و کلرید پتاسیم اماده همکاری جهت صادرات به کشور های همسایه میباشد .
  واتس اپ : ۰۹۱۵۵۶۰۵۱۱۷

  پاسخ
 20. مسعود دادار
  مسعود دادار گفته:

  باسم تعالی
  با سلام و خداقوت
  خدمت تاجرین و صاحبان محترم بار عرض می کنم کە بندە مسعود دادار همکار شما در امر ترخیص کالا و بار در مرز باشماخ هستم.
  بندە چند سالی است کە در این امر مشغول بە کار و دارای سابقە کاری چند سالە هستم.
  در ضمن برای فروش مجوز صادارات و واردات هم می توانیم اقدام کنیم و کارهای واردات و صادرات شما را انجام دهیم. خوشحال خواهیم شد کە در این امر ما را لایق بدانید و با هم همکاری داشتە باشیم.
  با تشکر
  دادار ۰۹۳۳۲۱۲۱۷۵۵

  پاسخ
 21. حاج علی
  حاج علی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان تولید کنندگان و صاحبان صنایع . میخواستم ببینم امکان صادرات فوبل خانگی و ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به عراق هست ؟ احیاناً اگر کسی از دوستان توانایی بازاریابی یا صادرات این کالا رو داره تلگرام به آیدی بنده پیام بده ممنون
  @parrdiss

  پاسخ
 22. eh.gh69
  eh.gh69 گفته:

  سلام . تولید کننده ظروف چینی شیرینی خوری هستیم و پخت سوم طروف چینی و اوپال . اماده هستیم برای تعامل با تجار عراقی
  ۰۹۱۲۱۳۵۴۳۱۵
  احسان

  پاسخ
 23. arsalan.business.96
  arsalan.business.96 گفته:

  شرکت بازرگانی ژینو فراز باشماق مریوان (سهامی خاص ) با ۵ سال اقامت در کردستان عراق و ۱۰ سال سابقه فعالیت صادرات و واردات با عراق اماده همکاری با کلیه تجار ، تولید کنندگان ، کارخانجات ، و سرمایه‌گذاران در کردستان عراق میباشد .
  بازاریابی ، مشارکت ، اخذ نمایندگی ، خرید و فروش ، واسطه گری ، مترجم همراه . و انجام کلیه خدمات بازرگانی در مرز باشماق مریوان
  واتس اپ ، تلگرام
  ۰۹۱۸۶۵۵۳۳۶۹ علیزاده

  پاسخ
 24. صمصام ناظمی
  صمصام ناظمی گفته:

  سلام
  بنده در زمینه واردات و فروش دستگاه‌های پزشکی (اعم از دستگاهای لیزر زیبایی- ژل و فیلر- تجهیزات مطب و کلینیک …) حدود ۱۱ سال هستش در سراسر کشور فعالیت میکنم
  تمایل همکاری با اربیل و سلیمانیه عراق را دارم
  لطفا راهنمایی بفرمائید
  ۰۹۱۲۹۳۴۵۱۷۱ مهندس صمصام ناظمی
  SamsamNazemi@gmail. com

  پاسخ
 25. آرش طاهری
  آرش طاهری گفته:

  باسلام خدمت بزرگواران بنده تولید کننده محصولات شوینده هستم
  مایع دستشویی مایع ظرفشویی
  جرمگیر
  سفید کننده
  آماده همکاری در زمینه صادرات هستم
  ۰۹۱۳۶۰۵۴۳۷۰
  محصولات کاملا با کیفیت و شیک هستند
  واتساپ۰۹۱۳۶۰۵۴۳۷۰

  پاسخ
 26. حدیث
  حدیث گفته:

  سلام عرض ادب حدیث احمدی هستم
  از شرکت اینترنشنال دکتر بیز مزاحمتون میشم .تنها تولید کننده قهوه های قارچ گانودرما و غذا پز های ناخ که ثبت و اختراعش ب نام خود شرکت دکتر بیز هست جهت اطلاعات کامل باشماره
  ۰۹۳۸۲۰۹۷۱۷۶
  تماس بگیرید
  یا به همین شماره
  داخل واتساپ پاسخگو هستیم

  پاسخ
 27. سیدمحمدرضامهاجری
  سیدمحمدرضامهاجری گفته:

  سلام.تولید کننده انواع جعبه ساعت مچی هستم.میخواستم اجناس تولیدی خودم را جهت صادرات به عراق انجام بدهم.کسی میتونه کمک کنه.بصورت بازار یابی.مشارکت.ویا خرید وفروش
  ۰۹۱۳۳۶۹۴۶۱۳
  مهاجری
  گروه تولیدی نفیس

  پاسخ
 28. حسین
  حسین گفته:

  سلام …
  من یه تولیدی نواربافی دارم …
  از دوستان تقاضا دارم برای صادر کردن محصولاتم به عراق راهنماییم کنین…
  ۰۹۱۳۷۴۱۴۲۵۱

  پاسخ
 29. امید مازندرانی
  امید مازندرانی گفته:

  باسلام پخش کننده محصولات پرده ای برای منازل و اداره جات اعم از حریر و رویه های طرح دار وصدفی و قابی هستم

  پاسخ
 30. اندیشه ورزان صادرات
  اندیشه ورزان صادرات گفته:

  شرکت اندیشه ورزان صادرات
  باتیمی مجرب وبامشاوران عراقی وایرانی ازمرکزودفترتهران وبغداد آماده صادرات یا واردات محصولات شما در دوکشور هستیم
  ۰۹۳۵۳۶۲۴۵۶۲

  پاسخ
  • goudarzian
   goudarzian گفته:

   با سلام و احترام
   پیشنهاد فروش با تخفیف ویژه پایان سال میلادی برای قطعات و دوچرخه الکترونیکی مدل ۲۰۲۱ برند BMW آلمان موجود میباشد.
   خواهشمند است در صورت علاقمندی و آشنایی بهتر با فعالیت بازرگانی بین المللی امید آرکا با اینجانب گودرزیان تماس حاصل فرمایید.
   goudarzian@omidarka.ir
   واتزآپ : ۰۰۹۰۵۳۱۸۱۱۵۲۱۷

   پاسخ
 31. زینب خلیل نژاد
  زینب خلیل نژاد گفته:

  زینب خلیل نژاد هستم.فروش انواع شبکه سایبان برای محافظت از باغ و گلخونه ها با تراکم بافت مختلف همچنین ایجاد سایه وضد جلبک برای دامداری ها و شیلات و انواع کیسه بسته بندی صیفیجات.امادگی فروش در سرار کشور و صادرات بهترین نوع بافت با پیشرفته ترین دستگاه ها و ۸%آنتی یو وی

  پاسخ
 32. زینب خلیل نژاد
  زینب خلیل نژاد گفته:

  زینب خلیل نژاد هستم.فروش شبکه سایبان در تراکم بافت مختلف برای ایجاد سایه برای باغ و گلخونه ها همچنین ایجاد سایه و ضد جلبک بودن برای دامداری ها و شیلات .انواع کیسه بسته بندی صیفیجات درسایز های مختلف .در سراسر کشور و صادرات ۰۹۱۷۰۸۱۳۵۰۰

  پاسخ
 33. بهرامی
  بهرامی گفته:

  با سلام تولید کننده و پخش عمده شلوار جین هستم جهت صادرات به کشور عراق راهنمای میخواستم
  ۰۹۳۵۶۴۳۹۳۶۰

  پاسخ
 34. پارسا
  پارسا گفته:

  با سلام
  در امر صادرات و ترخیص کاری در مرز پرویزخان ، خسروی ، سومار و شیخ صله فعالیت دارم
  از صادرکننده گان و تولیدکنندگان خواهشمندم جهت همکاری با ۰۹۱۸۳۳۵۷۳۴۰ تماس بگیرید

  پاسخ
 35. خلجی
  خلجی گفته:

  سلام وقت بخیر ، ما تولید کننده ماشین آلات خم و برش هستیم (پرس برک – گیوتین – خم کن ) میخواستم ببینم چطوری میتونم با کشور عراق همکاری کنم و دستگاه صادر کنم به کشور عراق
  ؟

  پاسخ
  • محسن پورقاسمی
   محسن پورقاسمی گفته:

   باسلام
   سپاسگذارم از همراهی شما
   به نظر ما در آغاز شما باید زیرساختهای بازاریابی خود را مطابق محیط کاری کشور عراق آماده سازی و عملیاتی نمایید
   جهت برنامه ریزی عملیاتی با مشاورین مجموعه تماس حاصل فرماید

   پاسخ
 36. peshawa
  peshawa گفته:

  بله سایت یا بهتر بگم یک لابی بازرگانی خیلی خوبی درست کردید که همه زیر یک سقف بتونیم دوستانه یا برادرانه در انجا استفاده کنیم و همکاری متقابل داشته باشیم باتشکر دوباره از شما دوستان عزیز

  پاسخ
 37. peshawa
  peshawa گفته:

  بله سایت یا بهتر بگم یک لابی بازرگانی خیلی خوب و دوستانه درست کردید که همه زیر یک سقف بتونیم دوستانه یا برادرانه در انجا استفاده کنیم و همکاری متقابل داشته باشیم باتشکر دوباره از شما دوستان عزیز

  پاسخ
  • محسن پورقاسمی
   محسن پورقاسمی گفته:

   باسلام
   ما افتخار می کنیم در کنار شما دوستان عزیز هستیم و می توانیم خدمات را به شما عزیزان ارایه بدهیم در صورت تمایل به همکاری و همراهی ما با ما در تماس باشید
   ۰۹۱۵۲۶۰۰۳۲

   پاسخ
 38. شرکت شانه سبزسرکان
  شرکت شانه سبزسرکان گفته:

  با سلام
  شرکت ما کارش تولید انواع کفی های سلولزی برای شیرینگ لبنیات هست. شرکت مامیخواد تولیدات خودش رو به عراق صادر کنه.به صورت بازاریابی-مشارکت و فروش.اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره و یا قصد همکاری داره لطفا با شماره های زیر تماس بگیره.

  ۰۹۱۸۸۵۲۲۴۵۵–۰۹۹۳۴۴۶۷۷۶۰

  پاسخ
  • محسن پورقاسمی
   محسن پورقاسمی گفته:

   با سلام سپاسگذارم از همراهی شما
   پیشنهاد می گردد شما در گام نخست با یک مشاور بازاریابی بین المللی همکاری داشته باشید تا مقدمات اولیه حضور موفق و مستمر شما در بازار صادراتی ایجاد گردد .
   شما می توانید از طریق مشاورین وب سایت این مراحل را طی فرمایید
   https://ixport.ir/mohsen-porghasemi/

   پاسخ
 39. صادق
  صادق گفته:

  سلام من تولید کننده قابلمه و ماهی تابه آلومینیومی در تهران هستم . و عضو صنف تولید کنندگان آلومینیوم تهران . برای صادرات از دوستان اگر کسی میتونه ما را کمک کند .
  ضمنا در زمینه تولید دم کنی و دستگیره و سرویس آشپزخانه هم فعالیت میکنم .

  رشیدی فرد ۰۹۱۲۴۸۵۶۴۹۵

  پاسخ
 40. بهرامی
  بهرامی گفته:

  با سلام
  بهرامی هستم تولید کنده و پخش عمده شلوار جین زنانه و کتان و فاستونی مردانه درجه ممتاز

  اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره و یا قصد همکاری داره لطفا با شماره زیر تماس بگیره.
  ۰۹۳۷۶۱۰۶۵۷۴

  پاسخ
 41. شركت هلال طب
  شركت هلال طب گفته:

  سلام بنده شركت هلال طب هستم توليدكننده دستكشهاي يكبار مصرف نايلوني ونايلكسي وماسك سه لايه وكيسه ادرار صليبي اماده عقد قرارداد با تجار عراق وديگر كشورها دارم تلفن۰۹۱۲۱۳۰۵۴۵۱

  پاسخ
 42. soheila.moghaddam68
  soheila.moghaddam68 گفته:

  سلام
  مقدم هستم از شرکت آریاصنعت اسرار سازنده دستگاههای بسته بندی علوفه ذرت(سیلاژ)و سامانه های ضد تگرگ.اخیرا تماس از عراق و اربیل و سوریه و کشورهای همسایه دیگر برای خرید دستگاههای شرکت ما زیاد بوده و به اربیل عراق فروش چند دستگاه رو داشتیم.
  با توجه به افزایش درخواست این دستگاهها ،از دوستانی که می توانند در این زمینه برای صادرات این کالا با مجموعه ما همکاری کنند خواهشمندم که در واتساپ به شماره زیر پیام بدهند .
  ۰۹۲۰۳۰۴۰۳۹۷
  وب سایت: https://asa-iran.net

  پاسخ
 43. محمد
  محمد گفته:

  سلام. من دنبال عمده فروشی و مشتری سرویس خواب نوزاد در عراق هستم. تولیدی دارم. پورسانت خوب هم میدم کسی بتونه کاری بکنه

  پاسخ
 44. حیدرنژاد
  حیدرنژاد گفته:

  بنده تولیدی سرویس خواب نوزاد دارم. دنبال مشتری و عمده فروشیهای بازار عراق هستم. کسی بتونه کمک کنه پورسانت یا درصد میدم. ۰۹۹۰۶۱۶۶۹۷۰

  پاسخ
 45. بابک علیزاده
  بابک علیزاده گفته:

  عرض سلام و ادب خدمت تجار و صادر کننده های گرامی
  جهت تهیه مستقیم و بدون واسطه انواع شیر خشک (پرچرب و اسکیم) ، پودر آب پنیر لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید با تشکر
  ۰۹۱۲۶۸۵۹۰۲۴ علیزاده

  پاسخ
 46. میترا
  میترا گفته:

  با سلام صادر کننده فروسیلیس و سنگ فلوریت هستم مایل به همکاری در کشور عراق می باشم.

  ۰۹۱۴۳۱۴۵۷۰۸

  پاسخ
 47. محمد
  محمد گفته:

  سلام وقت بخیر .من معدن خاک صنعتی مورد استفاده در صنایع کاشی و سرامیک و آجر های نسوز مخصوص ساخت کوره های صنعتی در دمای ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد دارم در زمینه صادرات به عراق اگه کسی تو این زمینه فعالیت می کنه با شماره من تماس بگیره ۰۹۱۲۴۳۶۷۹۳۶

  پاسخ
 48. dokhtaridarmazrae133
  dokhtaridarmazrae133 گفته:

  با سلام خریدار ایمپلنت دندان در عراق اگر مایل به همکاری بود به شماره واتس اپ ۰۹۲۱۶۷۵۶۹۲۲ پیام دهد.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 2 =