سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

ابلاغ رویه ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت

ابلاغ رویه ثبت اطلاعات فروش و صادرات و … محصولات طویل فولادی

 

 

ابلاغ رویه ثبت اطلاعات فروش و صادرات و …محصولات طویل فولادی : دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار ، رویه ثبت اطلاعات محصولات طویل فولادی در سامانه جامع تجارت را به کلیه فعالان تجاری توزیع و فروش این مقاطع ابلاغ کرد.

پیرو ابلاغ شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد در ۲۸ آبان‌ماه ۱۳۹۹ از سوی معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار با اشاره به تکلیف قبلی تولیدکنندگان مقاطع طویل فولادی به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت، توزیع‌کنندگان و فروشندگان این محصولات را نیز به‌طور رسمی شامل ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت کرد.

 

 

جهت ثبت نام / ورود به سامانه جامع تجارت کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعات تماس با مرکز پشتیبانی سامانه جامع تجارت کلیک کنید.

 

سازمان : وزارت صنعت و معدن و تجارت
تاریخ : 1399/09/22
شماره : 60/226246

 

متن اطلاعیه :

با عنایت به ابلاغ شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد در ۲۸ آبان از سوی معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و در راستای اجرای بند ۱۶ از این شیوه نامه و همچنین بند ۱۱ از مصوبات جلسه کارگروه تنظیم بازار ابلاغی طی نامه ۶ تیر، همانگونه که تولیدکنندگان شمش و اسلب فولادی طی ابلاغیه ۲ شهریور و تولیدکنندگان مقاطع تحویل فولادی طی ابلاغیه ۲۸ مهر مشمول ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت شده‌اند، کلیه فعالین تجاری در زمینه توزیع و فروش مقاطع طویل فولادی شامل انواع میله، میلگرد، تیرآهن، ناودانی، نبشی، سپری، تسمه و مفتول فولادی نیز مکلفند از یک دی ماه اطلاعات موجودی اولیه، فروش، صادرات، مصرف و ورود و خروج به / از انبار کالاهای مذکور را صرفاً طبق رویه پیوست در سامانه تجارت ثبت کنند.

از این پس عملکرد فعالین طبق اطلاعات ثبت شده در سامانه های فوق ارزیابی شده و سهمیه خرید این محصولات برای اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی متناسب با عملکرد آن ها تعیین خواهد شد. چنانچه اشخاصی نسبت به ثبت اطلاعات به این ابلاغیه اقدام نکرده و یا اطلاعات صحیح را در سامانه درج نکنند به عنوان توزیع و فروش خارج از شبکه به نهادهای نظارتی و قضایی معرفی می‌شوند.

 

جهت مشاهده آخرین اطلاعیه ها و بخشنامه های مرتبط با محصولات فولادی وارد لینک زیر شوید :

محصولات فولادی

 

درباره وزارت صنعت و معدن و تجارت بیشتر بدانیم :
 

برای مشاهده آخرین اخبار مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت و معدن و تجارت به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

درباره سازمان گمرک ایران بیشتر بدانیم :
 

برای مشاهده آخرین اخبار مقررات صادرات و واردات سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

مطالب بیشتر در خصوص سامانه

 

جهت مشاهده و ثبت نام در دوره های آموزشی صادرات و واردات و ترخیص کالا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *