سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

سامانه ( حامی ) برای جلوگیری از تعطیلی واحد های صنعتی

سامانه ( حامی ) برای جلوگیری از تعطیلی واحد های صنعتی

سامانه ( حامی ) برای جلوگیری از تعطیلی واحد های صنعتی : ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌ های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه ، سامانه‌ ای را تحت عنوان « حامی » برای اطلاع از مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری ، اشتغال و جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی راه‌ اندازی کرده است.

قوه‌ قضائیه که در چند ماه گذشته اقداماتی درخصوص تسهیل فضای کسب‌ و کار و جلوگیری از تعطیلی بنگاه‌ های اقتصادی انجام داده است ، تلاش دارد با سامانه حمایت حقوقی _ قضایی از سرمایه‌گذاری مشروع ، به مشکلات فعالان اقتصادی رسیدگی کند.

 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌ قضائیه در نامه‌ای به وزیر صنعت ، معدن و تجارت از راه‌اندازی این سامانه حمایت حقوقی_قضایی از سرمایه‌ گذاری مشروع و شروع به کار آن به‌طور رسمی خبر داده و خواهان معرفی این سامانه به فعالان اقتصادی شده است.

 

 در نامه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه به وزیر وزارت صنعت ، معدن و تجارت آمده است که دبیرخانه ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر « وظیفه دولت و مسئولان در برطرف کردن مشکلات و موانع کارآفرینان و کارگران و حمایت از واحدهای تولیدی » و تاکید رییس قوه قضاییه درخصوص « جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی » سامانه حامی را راه‌ اندازی کرده و درخواست کرده که فعالان اقتصادی برای طرح مشکلات قضایی خود در حوزه تولید در این سامانه ثبت‌ نام کنند.

 

بر اساس آنچه در این نامه مورد اشاره قرار گرفته است، سامانه حامی ، چند ماه قبل با رویکرد تعامل نظام‌ مند و مستمر با فعالان بخش خصوصی جهت اطلاع از مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید ، سرمایه‌گذاری و اشتغال به آدرس اینترنتی www.hami.adliran.ir ایجاد شده است و فعالان اقتصادی می‌توانند برای طرح مشکلات حقوقی و قضایی خود در این سامانه ثبت نام کنند.

 

 

0 پاسخ

  1. سلام عرض ادب
    بانوی 57،ساله سرپرست خانوار و در غالب صنعت فعالیت میکنم مبلغ 570میلیون وام گرفتم و 130میلیون بر گرداندم با توجه به مصوبات مگر. که توسط،ستاد تسهیل شده بانک حدود دو میلیارد و صد میلیون از ما طلب میکنه و تقاضای خلع ید از دادگاه کرده با توجه به اینکه هیچ رای به علیه بانک صادر نمیشه و بانک به هر شکلی که بخواد مشتری را تحت فشار میذارد از دست اندرکاران تقاضا دارم به صورت داوری مانده بدهی این شرکت را اعلام کنند تا تسویه کنیم ضمنا بانک باعث تعطیلی واحد ما شده برای راه اندازی مجدد نیاز،به حمایت داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *