بهترین شرکت ها برای کار در سال ۲۰۲۰

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

بهترین شرکت ها برای کار در سال ۲۰۲۰ 

بهترین شرکت ها برای کار در سال ۲۰۲۰ : گوگل در رتبه اول ، فیس بوک در رتبه دوم ، شل در رتبه سوم ، آمازون در رتبه چهارم ، مایکروسافت در رتبه پنجم و ویزا در رتبه ششم قرار گرفته است.

غول فناوری ، گوگل بهترین شرکت برای کار در سنگاپور است.

به گزارش سی ان بی سی براساس گزارش گلاسدور درباره بهترین شرکت ها برای کار در سنگاپور ، گوگل به عنوان برترین محیط کار در سال ۲۰۲۰ معرفی شده است.

این گزارش که در بین ده شرکت اول در آن ، شرکت های بانکی ، نفت ، گاز و بیمه ای قرار گرفته اند ، براساس بازخوردهای کارکنان در سال ۲۰۱۹ تهیه شده است.

این کارکنان نظرات خود را درباره کارفرمایان به گلاسدور منعکس کرده اند.

 

فرهنگ کاری ، ارزش های سازمانی ، فرصت های ارتقای شغلی ، مدیریت و جبران زیان از جمله مواردی بود که کارکنان نظر خود را در این زمینه درباره کارفرمایان اظهار کرده بودند.

در این گزارش گوگل در رتبه اول ، فیس بوک در رتبه دوم ، شل در رتبه سوم ، آمازون در رتبه چهارم ، مایکروسافت در رتبه پنجم و ویزا در رتبه ششم قرار گرفته است.

 

همه کارفرمایان برتر در سنگاپور بین المللی هستند.

از بین ده شرکت برتر ، مدیریت هشت شرکت در ایالات متحده آمریکا قرار دارد  درحالیکه مدیریت شل در هلند است. شرکت ای آی ای هم که در این رتبه بندی قرار گرفته ، از شرکت های آسیایی تاسیس شده ر هنگ کنگ است.

مدیر گلاسدور در گفت وگو با رسانه ها از غلبه فرهنگ بر فضای تجاری می گوید. به گفته کریستین ساترلند « دورانی که فرهنگ در یک شرکت یک مسئله تجملی  و غیرضروری محسوب می شد گذشته است . در دوره امروز ، شفافیت در محیط کار یک ارزش است.

فرهنگ از ارزش های شرکت ها محسوب میشود. 

 

توانایی کارفرمایان  برای حفظ و نگهداری استعداد در اولویت قرار گرفته است و ما از کارفرمایان استثنایی که چنین رویکردهایی را در شرکت خود تقویت می کنند، تجلیل می کنیم » .

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =