ترخیص پارچه های رو مبلی دپو شده آغاز شد

ترخیص پارچه های رو مبلی دپو شده آغاز شد

ترخیص پارچه های رو مبلی دپو شده ترخیص پارچه های رو مبلی دپو شده توسط سازمان گمرک ایران

 

سازمان : گمرک ایران
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
شماره : ۹۹/۱۶۱۸۶۹۹
 

متن بخشنامه :

نظر به تشکیل جلسات متعدد جهت تعیین تکلیف پارچه های رو مبلی حلقوی مشمول تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ موجود در بنادر و گمرکات کشور ، که دارای ثبت سفارش و قبض انبار قبل از ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ می باشند، پیرو صورتجلسه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ، ضمن ارسال نامه شماره ۶۰/۳۱۳۷۵۹ مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ معاونت امور صنایع وزارت صنعت و معدن و تجارت و ضمائم متعلقه ، تکالیف گمرکات اجرایی در این راستا به این شرح ابلاغ می گردد.

  • پارچه های رو مبلی حلقوی که تحت ردیف تعرفه های گوناگون ( به غیر از ردیف تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ ) ثبت سفارش شده، لیکن هنوز به گمرک اظهار نشده اند.
  • پارچه های رو مبلی حلقوی که تحت ردیف تعرفه های گوناگون ( به غیر از ردیف تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ ) ثبت سفارش شده و به گمرکات اجرایی اظهار شده اند.
  • پارچه های رو مبلی حلقوی که در بازه زمانی ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ الی ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ با ردیف تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ مندرج در ثبت سفارش ، کد رهگیری بانک دریافت نموده اند.
  • ثبت سفارش های پارچه رو مبلی که در بازه زمانی ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ الی ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ با ردیف تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ ویرایش شده ، لیکن به دلیل تعلیق در سیستم قابلیت اظهار به گمرک ندارند.
  • رعایت سایر مقررات مربوط

مسئولیت حسن اجرای بخشنامه فوق بر عهده بالاترین مقام اجرایی گمرکات کشور و مسئولیت نظارت بر اجرای آن بر عهده حوزه های نظارت گمرکات استان ها و دفتر تعرفه گمرک ایران می باشد.

 

 

فهرست جدید ردیف تعرفه های مشمول %10 کرایه حمل از صادرات و واردات...
فهرست جدید ردیف تعرفه های مشمول %۱۰ کرایه حمل از صادرات و واردات مایعات نفتی و گازی پیرو بخشنامه شماره...
ایجاد امکان اظهار کالاهای فاقد تخصیص ارز
ایجاد امکان اظهار کالاهای فاقد تخصیص ارز نامه رئیس اتحادیه ملی کارگزاران گمرکی و رئیس کمیسیون گمرک اتاق ایران به...
لغو ممنوعیت صادرات کره، حبوبات و برخی از محصولات کشاورزی
لغو ممنوعیت صادرات کره، حبوبات و برخی از محصولات کشاورزی به پیوست تصویر نامه شماره ۲۰۷۸۹۳ مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ معاونت توسعه...
تفویض اختیار ورود موقت و تمدید کانتینر خالی تا سقف سه سال
تفویض اختیار ورود موقت و تمدید کانتینر خالی تا سقف سه سال تفویض اختیار ورود موقت و تمدید کانتینر خالی...
ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی و یارانه ای
ممنوعیت صادرات کالاهای اساسی و یارانه ای سازمان توسعه تجارت ایران در بخشنامه‌ای موضوع ممنوعیت صادرات اقلام یارانه‌ای مشمول ارز...
فهرست کالاهای وارداتی با تعرفه صفر گمرکی به جمهوری ازبکستان
فهرست کالاهای وارداتی با تعرفه صفر گمرکی به جمهوری ازبکستان دانلود فایل 
دموراژ کانتینر چیست؟
  دموراژ به چه معناست؟ دموراژ (Demurrage) به معنای کرایه معطلی، خسارت بیکارماندگی و یا حق توقف است. به معنایی.دیگر...
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قوانین و مقررات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید  سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.