ترخیص پارچه های رو مبلی دپو شده آغاز شد

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

ترخیص پارچه های رو مبلی دپو شده آغاز شد

ترخیص پارچه های رو مبلی دپو شده ترخیص پارچه های رو مبلی دپو شده توسط سازمان گمرک ایران

 

سازمان : گمرک ایران
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۲/۲۴
شماره : ۹۹/۱۶۱۸۶۹۹
 

متن بخشنامه :

نظر به تشکیل جلسات متعدد جهت تعیین تکلیف پارچه های رو مبلی حلقوی مشمول تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ موجود در بنادر و گمرکات کشور ، که دارای ثبت سفارش و قبض انبار قبل از ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ می باشند، پیرو صورتجلسه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ ، ضمن ارسال نامه شماره ۶۰/۳۱۳۷۵۹ مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ معاونت امور صنایع وزارت صنعت و معدن و تجارت و ضمائم متعلقه ، تکالیف گمرکات اجرایی در این راستا به این شرح ابلاغ می گردد.

  • پارچه های رو مبلی حلقوی که تحت ردیف تعرفه های گوناگون ( به غیر از ردیف تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ ) ثبت سفارش شده، لیکن هنوز به گمرک اظهار نشده اند.
  • پارچه های رو مبلی حلقوی که تحت ردیف تعرفه های گوناگون ( به غیر از ردیف تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ ) ثبت سفارش شده و به گمرکات اجرایی اظهار شده اند.
  • پارچه های رو مبلی حلقوی که در بازه زمانی ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ الی ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ با ردیف تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ مندرج در ثبت سفارش ، کد رهگیری بانک دریافت نموده اند.
  • ثبت سفارش های پارچه رو مبلی که در بازه زمانی ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ الی ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ با ردیف تعرفه ۶۰۰۱۲۲۰۰ ویرایش شده ، لیکن به دلیل تعلیق در سیستم قابلیت اظهار به گمرک ندارند.
  • رعایت سایر مقررات مربوط

مسئولیت حسن اجرای بخشنامه فوق بر عهده بالاترین مقام اجرایی گمرکات کشور و مسئولیت نظارت بر اجرای آن بر عهده حوزه های نظارت گمرکات استان ها و دفتر تعرفه گمرک ایران می باشد.

 

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + دو =