سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

فرش دستباف دارامون

فرش دستباف دارامون / بزرگ ترین سایت رسمی فروش فرش دستباف شمال شرق کشور

فرش دستباف دارامون با کمک تیمی مجرب و علاقه مند به هنر فرش دستباف، با سرلوحه قرار دادن صداقت، پشتکار و رعایت اصول حرفه ای محیطی امن را برای خریداران فرش دستباف مهیا کرده است. به امید آنکه بتواند نقشی کوچک در بهبود و توسعه زنجیره ارزش فرش دستباف داشته باشد…

« فرهنگ کاری دارامون برگرفته از روح هنر اصیل فرش دستباف ایران است و بر این باوریم راه موفقیت ما از مسیر فرهنگ و هنر می گذرد. »

اهداف دارامون :

 

فرش دستباف دارامون ایجاد بستری امن و راحت برای کسانی که علاقه به خرید فرش دستباف دارند تا بتوانند بدون واسطه و به راحتی در هر زمان و مکانی که هستند، به اطلاعاتی دقیق و جامع در مورد انواع فرش ها دست یابند و خریدی مطمئن و با کیفیت انجام دهند.

فرش دستباف دارامون شناساندن و معرفی انواع فرش های دستباف، معرفی بافندگان و هنرمندان بومی و غیربومی برای آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان به این هنر.

فرش دستباف دارامون شکل دهی سایتی مرجع و مطمئن برای دستیابی به تمام اطلاعات مربوط به فرش های دستباف.

فروشگاه آنلاین فرش دارامون :

خرید فرش از فروشگاه ها موضوعی آسان و بسیار دارای اهمیت است. امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و گسترش فضای مجازی خرید و فروش الکترونیکی افزایش یافته است.

دارامون با کمک تیمی مجرب و علاقه مند به این هنر با سرلوحه قرار دادن صداقت، پشتکار و رعایت اصول حرفه ای محیطی امن را برای شما خریداران فرش دستباف مهیا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *