سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

دوره تفکر سیستمی در مدیریت کسب و کارهای مجازی

دوره تفکر سیستمی در مدیریت کسب و کارهای مجازی

دوره تفکر سیستمی در مدیریت کسب و کارهای مجازی : در این دوره به موضوع تفکر سیستمی در مدیریت کسب و کارهای مجازی می پردازیم. کسب و کارهای اینترنتی رو می توان به عنوان صنعتی بزرگ در تجارت ، خدمات و بازاریابی عنوان کرد. در کسب و کارهای اینترنتی کلیه امور به صورت آنلاین و از طریق اینترنت صورت می گیرد.

این امور علاوه بر خرید و فروش شامل، تبلیغات و خدمات هم می شود. مزیت کسب و کارهای اینترنتی در حمل و نقل کالا ها با زحمت کمتر و تبادلات بانکی با شتاب بیشتر هست .

 امروزه استقبال از کسب و کارهای اینترنتی رشد فزاینده‌ای به خود گرفته است. به‌طوری که دولت‌ها خود مشتاق هستند انجام امور به صورت اینترنتی افزایش یابد. بسیاری از محدودیت‌های کسب و کارهای سنتی مرتفع گشته و ارتباط بین اعضای این چرخه آسان‌تر می‌گردد. در تفکر سیستمی، صرفاٌ به اجزاء و جزئیات یک سیستم نگاه نمی‌شود بلکه چگونگی تعامل بین اجزاء و نیز برهم‌کنش اجزاء و محیط بررسی می‌شود.

تفکر سیستمی تفکری کل‌نگر است در حالی که تکیه صرف بر جزء‌نگری، امکان فهم الگوهای حاکم بر پدیده و سیستم را از بین می‌برد. تفکر سیستمی، در قالب کلیت و تمامیت سیستم دیده می‌شود و به‌این ترتیب از سطح به عمق و از جزء به کل گذر می‌شود. تفکر سیستمی به مدیران کمک می کند تا ساختار، الگوها و وقایع را در پیوند با یکدیگر مورد بررسی قرار دهند و تنها به مشاهده وقایع اکتفا نکنند.

این دورهمی با هدف شبکه سازی و استفاده از دانش اساتید به نام حوزه های استارتاپی و کارآفرینی و همین طور اشتراک گذاری تجربیات شرکت کنندگان برگزار می گردد.

مدرسان تاریخ برگزاری هزینه دوره روز و ساعت

مجید درویش زاده و دکتر محمد مهدی زاده

۱۷ دی ۹۸ رایگان سه شنبه ساعت ۱۶ الی ۱۸:۳۰

 

ثبت نام

 

برای ثبت نام دوره به آدرس زیر مراجعه نمایید :   

www.startupune.ir

 شماره رزرو :

۰۵۱-۳۲۷۲۷۰۷۰

 

ورود به سامانه جامع تجارت :

 

این بخش شامل اطلاعات مفیدی هم چون آموزش سامانه تجارت ، راه های ارتباطی سامانه تجارت ‌، آخرین اخبار و رویدادها در خصوص سامانه تجارت ، فیلم های آموزشی سامانه تجارت ، دستورالعمل های سامانه و برگزاری دوره های فراگیری سامانه تجارت و … می باشد .

سامانه جامع تجارت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *