انتخاب استان محل فعالیت جهت اخذ مجوز تخصیص ارز در سامانه جامع تجارت

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

اخذ مجوز تخصیص ارز

مجوز تخصیص ارز :
اطلاعیه سامانه جامع در خصوص
امکان انتخاب استان محل فعالیت جهت اخذ مجوز تخصیص ارز

 

جهت ثبت نام / ورود به سامانه جامع تجارت کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعات تماس با مرکز پشتیبانی سامانه جامع تجارت کلیک کنید.

 

به اطلاع می رساند امکان انتخاب واحد تولیدی برای بازرگانان دارای مجوز تولیدی ( بهین‌ یاب ) برای هر پرونده در سامانه مهیا شده است. لازم است بازرگانان در هنگام ثبت پرونده جدید یا ویرایش پرونده های قدیمی در سربرگ « اطلاعات اصلی » و در فیلد « شناسه کسب و کار » ، واحد تولیدی مورد نظر را انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است ردیف مجوز های نمایش داده شده در فهرست « شناسه کسب و کار » از اطلاعات مجوز های ثبت شده در سامانه بهین یاب استخراج شده است. به این ترتیب که به ازای هر مجوز برای هر واحد تولیدی ، یک ردیف مجزا برای بازرگان با سه مشخصه زیر قابل انتخاب است :

  • شناسه کسب و کار
  • نام واحد تولیدی
  • استان

پس از انتخاب شناسه کسب و کار توسط کاربر در سامانه جامع تجارت ، پرونده جهت اخذ مجوز تخصیـص ارز کالا های گروه کالایی دو ، به استان محل فعالیت مجوز انتخاب شده توسط کاربر ارجاع داده می شود .

برای مثال اگر شرکت تولید کننده دارای واحد تولیدی در دو استان تهران و آذربایجان شرقی باشد، اگر مجوز تولیدی استان تهران را برای پرونده A و مجوز تولیدی استان آذربایجان شرقی را برای پرونده B انتخاب کند، پرونده A جهت اخذ مجوز تخصیـص ارز گروه کالایی اولویت دو به سازمان صمت استان تهران و پرونده B جهت اخذ مجوز تخصیـص ارز کالای اولویت ۲ به سازمان صمت استان آذربایجان شرقی ارجاع داده می شود.

توجه نمایید که در صورت عدم انتخاب مجوز در فیلد « شناسه کسب و کار »، سامانه جامع تجارت به صورت پیش‌فرض ، پرونده را جهت اخذ مجوز تخصیـص ارز کالای اولویت ۲ ، به یکی از استان های محل فعالیت یا محل صدور کارت بازرگانی ارسال خواهد کرد .

 

مطالب بیشتر در خصوص سامانه

 

جهت مشاهده و ثبت نام در دوره های آموزشی صادرات و واردات و ترخیص کالا کلیک کنید.

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =