سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

تعهدنامه مخصوص متقاضیان ثبت سفارش لاستیک با ارز رسمی

تعهدنامه مخصوص متقاضیان ثبت سفارش لاستیک با ارز رسمی

تعهدنامه مخصوص متقاضیان ثبت سفارش لاستیک با ارز رسمی :

اینجانب ……………………………. با کُد ملی …………………………… شماره شناسنامه………………….. صادره از ………………. مدیرعامل/رئیس هیئت مدیره / واحد تولیدی/ بازرگانی شرکت. ………………………. دارای شناسنامه ملی ……………………….. و کارت بازرگانی شماره …………………………..به نشانی……………………………………………………………………………..و شماره تلفن ………………………….. و کد پستی…………………………. بابت دریافت ارز رسمی از دولت برای کلیه ثبت سفارش های واردات تایر تیوپ و فلپ در طول سال 97 (و تا زمانیکه ارز دولتی اختصاص می یابد) نسبت به موارد زیل که از سوی دستگاها و وزارتخانه های مسئول تعیین گردیده متعهد بوده و در صورت عدم رعایت تعهدات و اثبات موارد مغایر از سوی ارکان مختلف دولت و سایر دستگاها و مقامات قضایی ، مسئولیت عواقب آن متوجه اینجانب ، شرکت و اعضائ هیئت مدیره خواهد بود و در صورت هر گونه عدم رعایت مکلف به پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز تامین شده و نرخ ارز بازار و پذیرش سایر اقدامات قانونی و جرائم مربوطه خواهد بود .

 
  1. رعایت ضوابط و قوانین مقررات واردات .
  2. رعایت ضوابط و عرضه کالا در شبکه های توزیع رسمی تحت نظارت دولت .
  3. رعایت ضوابط توزیع و عرضه کالای وارداتی مصوب هیئت تعیین و تثبیت قیمت های سازمان حمایت مصرف گنندگان و تولید کنندگان و شیوه های قیمت گذاری مصوب دولت .
  4. انجام واردات در زمان مجاز ثبت سفارش و مطابق مقادیر ارز دریافتی و سایز های تایید شده در ثبت سفارش ، عدم بیش اظهاری و یا کم اظهاری ، عدم over price .
  5. قبل از ترخیص کالا نسبت به اخذ فهرست تقسیم سهمیه از دفتر برنامه ریزی تامین ، توزیع و تنظیم بازار اقدام و مطابق آن نسبت به  ارسال کالا به شبکه تحت نظارت مجاز اقدام خواهم نمود .
  6. تعهدات لازم را از شبکه توزیع خرده فروشی و عمده فروشی ، برای رعایت ضوابط توزیع از جمله عدم فروش کالا بدون حواله سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان  و رعایت قیمت مصوب فروش مصرف کننده اخذ و فهرست فروش کالا به مصرف کننده نهایی را در پایان هر ماه از شبکه توزیع استانی با ذکر جزئیات حواله که به تایید سازمان صمت استان رسیده اخذ و ارائه خواهد نمود . 

 

درباره سامانه جامع تجارت بیشتر بدانیم :

   سامانه جامع تجارت

   راهنمای سامانه جامع تجارت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *