مقالات صادرات

مقالات واردات

ضوابط صادرات پولت مرغ تخمگذار

ضوابط صادرات پولت مرغ تخمگذار

ضوابط صادرات پولت مرغ تخمگذار :  وزیر محترم وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام میدارد : طبق بخشنامه شماره 98/904256 در تاریخ 

1398/07/10 صادرات پولت مرغ تخمگذار ممنوع می باشد 

متن مصوبه شماره 98/904256

رونق تولید 
کلیه گمرکات اجرائی

موضوع: ضوابط صادرات پولت مرغ تخمگذار

با سلام 
به پیوست تصویر نامه شماره 182030/60 مورخ 4/7/1398 وزیر محترم  وزارت صنعت ، معدن و تجارت ارسال و اعلام می دارد : بر اساس مفاد نامه موصوف صادرات پولت مرغ تخمگذار تحت کد طبقه بندی 01059420 صرفاً پس از صدور مجوز سیستمی ( در پنجره واحد تجارت فرامرزی ) توسط نماینده معرفی شده وزارت جهاد کشاورزی ، مندرج در نامه شماره 4127/504/98 مورخ 6/7/98 دفتر توسعه صادرات وزارتخانه اخیر (تصویر ضمیمه) بنام سرکار خانم لیلا حسنی به شماره ملی 2649308087 با رعایت سایر قوانین و مقررات صادرات و واردات بلامانع میباشد. بدیهی است با توجه به توضیحات مندرج در بخش اخیر نامه شماره مورخ 6/7/98 دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی (اشاره شده در بالا) مبنی بر اینکه «… صادر کنندگان محصول مذکور می بایست قبل از بارگیری و اظهار محموله صادراتی مجوز لازم را از معاونت محترم امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی اخذ نمایند» لازم است ترتیبی اتخاذ گردد تا اطلاع رسانی مناسب به صادر کنندگان موصوف صورت گیرد.

شایسته است ضمن اقدام، مراتب به کلیه واحدهای تابعه ابلاغ و بر حسن اجرای آن نظارت مستمر صورت پذیرد.

 

 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات نیز شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورهای مختلف پرداخته ایم.

 

پکیج صفر تا صد آموزش صادرات شامل ۱۷ فصل می باشد
علاقه مندان میتوانند تمامی فصول دوره آموزش صادرات کالا را از طریق لینک زیر دانلود نمایند .

 

 


مقالات مرتبط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *