پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا

 

راهنمای جامع تجارت با ژاپن

 

                             تجارت با ژاپن

                                       تحلیل بازار صادراتی کشور ژاپن    

                                                بررسی کالاهای صادراتی به ژاپن                  

 


بررسی کلی کشور ژاپن

در این بخش از سایت اطلاعات کلی در خصوص کشور ژاپن در اختیار شما قرار داده خواهد شد . مشخصات کشور ژاپن شامل : موقعیت جغرافیایی ژاپن ، مساحت ژاپن ، همسایگان ژاپن ، جمعیت ژاپن ، زبان رسمی ژاپن ، دین و مذهب ژاپن ، پایتخت ژاپن ، شهرهای مهم ژاپن ، واحد پول ژاپن و …

بررسی بازار واردات از کشور ژاپن

مجموع صادرات کشور ژاپن در سال ۲۰۱۷ ، ۳۱٫۲ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۵۸ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور ژاپن در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی ژاپن همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

بررسی بازار صادرات به کشور ژاپن

مجموع واردات کشور ژاپن در سال ۲۰۱۷ ، ۲۹٫۵ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۶۴ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد . در این بخش از سایت مجموع واردات کشور ژاپن در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای وارداتی ژاپن همراه با اطلاعات در خصوص هر کالا میتوانید مشاهده کنید.

سیاست و اقتصاد ژاپن

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط سیاسی و اقتصادی کشور ژاپن می پردازیم.

گمرک ، قوانین و مقررات و استانداردها کشور ژاپن

در این بخش از سایت به بررسی قانون و مقررات تجارت و بازرگانی کشور ژاپن که شامل : قانون اساسی ژاپن ، قانون گمرکی ژاپن ، قانون ارزی ژاپن ، قانون بانکی ژاپن ، قانون مالیاتی ژاپن ، حقوق مالکیت ژاپن ، ثبت شرکت در ژاپن ، استانداردهای کشور ژاپن و … می پردازیم. 

تحلیل فرهنگ و اجتماع کشور ژاپن

در این بخش از سایت به بررسی و تحلیل محیط فرهنگی و اجتماعی کشور ژاپن می پردازیم.

منابع اطلاعاتی کشور ژاپن

در این بخش از سایت به بررسی وب سایت های سازمان های دولتی ژاپن و وزارتخانه ها و همچنین آشنایی با بانک های مهم کشور ژاپن می پردازیم.

اتاق بازرگانی ایران و ژاپن

در این بخش از سایت اطلاعات جامعی در خصوص اعضا و آدرس و شماره تلفن و سایر اطلاعات تجاری مفید و … اتاق مشترک ایران و ژاپن در اختیار شما گذاشته می شود .

چالشهای بازار کشور ژاپن

 

فرصتهای بازار کشور ژاپن

 

 


 
مطلب راهنمایی برای فریلنسرها

 

 

 

 

 

 

 

موارد بیشتر …

 


تجارت با ژاپن

 

 

 


 

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات کالا ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

 

 


 


تحلیل بازارهای صادراتی

 

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادرات و … داشته باشید . در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی کشورهای مختلف می پردازیم .

 

 

پکیج آموزش صادرات و واردات و ترخیص کالا