سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

صادرات سیر

صادرات سیر

صادرات سیر

صادرات سیر

سیر ، تازه یا سرد ، مطابق با ( PCI ) شاخص پیچیدگی محصول 855 مین محصول معامله شده و 4364 مین محصول پیچیده است.

صادرکنندگان برتر سیر کشورهای از جمله : چین ( 2.21 میلیون دلار ) ، اسپانیا ( 384 میلیون دلار ) ، آرژانتین ( 185 میلیون دلار ) ، هلند ( 62 میلیون دلار ) و فرانسه ( 32.1 میلیون دلار ) هستند .

واردکنندگان برتر سیر کشورهایی از جمله : اندونزی ( 589 میلیون دلار ) ، ویتنام ( 314 میلیون دلار ) ، برزیل ( 286 میلیون دلار ) ، ایالات متحده آمریکا ( 208 میلیون دلار ) و مالزی ( 178 میلیون دلار ) هستند .

سیر ، تازه یا سرد ، یک محصول 6 رقمی HS92 است.

کشورهای صادرکننده سیر

این نقشه میزان صادرات سیر را در کشورهای صادرکننده سیر نشان می دهد . با کلیک کردن روی هر کشور در نمودار می توانید در خصوص صادرات آن محصول اطلاعات بیشتر دریافت نمایید .

کشورهای واردکننده سیر

این نقشه میزان واردت سیر را در کشورهای واردکننده سیر نشان می دهد . با کلیک کردن روی هر کشور در نمودار می توانید در خصوص واردات آن محصول اطلاعات بیشتر دریافت نمایید .

تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی

تحلیل گروه های کالایی مختلف به صادرکنندگان کمک می کند تا با مقایسه فرصت ها در کشورهای مختلف ، بازار صادرات کالا ی خود را بشناسند و تجارت موفق تری داشته باشند . این مقاله شامل تحلیل کالاهایی همچون :

صادرات محصولات کشاورزی : صادرات زعفران ، صادرات سیب ، صادرات پسته و هر آنچه که یک خریدار خارجی در خصوص پسته ایران ممکن است بداند ، صادرات خرما و هر آنچه که یک خریدار خارجی در خصوص خرمای ایران ممکن است بداند ، صادرات گوجه فرنگی ، صادرات سیب زمینی ، صادرات پیاز ، صادرات میوه های خشک و هر آنچه که یک خریدار خارجی در خصوص خشکبار ایران ممکن است بداند ، صادرات گندم ، صادرات هندوانه ، صادرات پرتقال ، صادرات سیر ، صادرات گیاهان دارویی و هر آنچه که یک خریدار خارجی در خصوص گیاهان دارویی ایران ممکن است بداند و …

صادرات تجهیزات کشاورزی

صادرات فرش

و …

برای مطالعه مقاله به بخش ” تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صادرات ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند.
بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد.
بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

تحلیل بازارهای صادراتی

برای ورود به بازار کشورهای مختلف شما می بایست اطلاعات کاملی در خصوص حجم ، وضعیت رقابت ، قوانین مقررات ، فرهنگ ، اقتصاد ، محیط سیاسی ، میزان واردات و صادراتی و … داشته باشید . کشورهایی همچون عراق ، ترکیه ، روسیه ، افغانستان ، عمان و … .
ما در این بخش از سایت ixport به تفکیک به بررسی و تحلیل بازارهای صادراتی کشورهای مختلف می پردازیم .

0 پاسخ

  1. باسلام و احترام
   سوال نیازمند موضوعات خیلی زیادی است
   شما بایستی عوامل مختلف زیادی را تحلیل کنید
   نوع مصرف و میزان مصرف، رقبا، چگونگی پیدا کردن مشتری، ظرفیت صادراتی خودتان و …

 1. با سلام و احترام.اینجانب میترا رسولی طراح ارتباطات دیداری و طراح هویت بسته بندی آمادگی خود را برای طراحی خلاقانه مشتری ساز بازار هدف اعلام میدارم.989149990019+

 2. با عرض سلام، در خصوص صادرات سير تازه چگونه به مشتري قيمت دهيم. چون تر هست و افت وزني تا رسيدن به دست مشتري پيدا خواهدكرد.

  1. باسلام و احترام
   موضوع خیلی خوبی را مطرح کردید
   بار در هنگام ارسال اگر افت وزنی پیدا کنند چیکار می بایست انجام دهیم؟
   1. اگر از ابتدا در خصوص خیس بودن بار با مشتری توافق نموده باشید می توانید قیمت حدودی بار پس از کسر وزن را برآورد کرده و بر اسسا آن قیمت گذاری نمایید.
   2. گیرنده بار می تواند با همکاری شرکت بازرسی در هنگام دریافت بار، بار را توزین و بر اساس آن پرداخت را انجام دهد (در ایران به این کار انوانتر نیز گفته می شود)
   3. بسته بندی بار را طوری تهیه نمایید تا ضمن عدم آسیب دیدین محتوای بار از تبخیر و کاهش وزن بار جلوگیری نمایید.
   با تشکر

 3. با سلام
  احتراما شرکت باتیس آرتا با توجه به اینکه در قطب تولید سیر و موسیر ایران یعنی همدان قرار دارد ، لذا آماده صادرات و همکاری با تجار محترم را دارد .با احترام جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *