مقالات صادرات

مقالات واردات

ساماندهی صادرات محصول کاشی و سرامیک تا پایان اسفند سال جاری

ساماندهی صادرات محصول کاشی و سرامیک

ساماندهی صادرات محصول کاشی و سرامیک : بخشنامه گمرک در خصوص ساماندهی صادرات کاشی و صادرات سرامیک و فهرست تکمیلی صادرکنندگان کاشی و سرامیک تا پایان اسفند سال جاری با شماره 225/98/1301151 در تاریخ 1398/10/07 ابلاغ شد

  جهت اطلاع بیشتر از اخرین اخبار صادرات کاشی و سرامیک کلیک کنید 

نامه شماره 225/98/1301151

سازمان : گمرک
تاریخ : 1398/10/07
شماره : 225/98/1301151

 

ساماندهی صادرات محصول کاشی و سرامیک

 

تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی

تحلیل گروه های کالایی مختلف به صادرکنندگان کمک می کند تا با مقایسه فرصت ها در کشورهای مختلف ، بازار صادرات کالا ی خود را بشناسند و تجارت موفق تری داشته باشند . این مقاله شامل تحلیل کالاهایی همچون :

برای مطالعه مقاله به بخش ” تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

 

نکات کاربردی بسته بندی کالا صادراتی

در بسیاری از کسب و کارها طراحی بسته بندی کالای صادراتی فرآیند بسیار مهم محسوب می­ شود و در صادرات یک محصول باید فاکتورهای زیادی را در این زمینه مد نظر قرار داد .
در این مقاله مباحثی هم چون : بررسی انواع بسته بندی کالا ی صادراتی ، بررسی استاندارد های بسته بندی صادراتی ، بررسی طراحی بسته بندی صادراتی ، اطلاع از قوانین بسته بندی کالا ، چگونکی بسته بندی کالا هایی مثل زعفران ، پسته ، خرما و … ، چالش ها و مشکلات در بسته بندی صادراتی ، لیست سایت های مفید در خصوص بسته بندی و … ، را مورد بررسی قرار داده ایم. برای مشاهده مقاله به بخش ” نکات کاربردی بسته بندی کالا صادراتی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *