سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

صادرات پشم آزاد شد

صادرات پشم دباغی ( غیر از چیده شده )

صادرات پشم دباغی ( غیر از چیده شده ) : قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه ای به رئیس کل گمرک صـادرات پشـم دباغـی ( غـیر از چیده شـده) را بلامانع اعلام کرد.

حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی با ارسال نامه ای به میراشرفی رئیس کل گمرک با موضوع صـادرات پشـم دباغـی ( غیر از چیـده شـده ) نوشت : به استناد تصمیمات متخذ شده جلسه مدیریت صادرات، صـادرات پشـم دباغـی ( غیر از چیده شده ) اعم از پشم چرب و چربی زدایی شده از تاریخ این نامه ( 15 مهر سال جاری ) با رعایت سایر ضوابط و مقررات بلامانع است.

متن نامه شماره 60/193285

 

صادرات پشم آزاد شد

آموزش صفر تا صد فرایند صادرات کالا

سایت ixport در حوضه صـادرات ، مقالات جامعی را در خصوص تجارت و بازرگانی بین المللی ، در بخش راهنمای جامع صادرات ارائه کرده است. این بخش شما را با مفاهیم و فرایند صادرات آشنا می کند. بخش آموزش صادرات شامل : پکیج آموزش جامع صادرات و طرح کسب و کار صادرات ( Business Plan ) و همچنین گالری فیلم های آموزش صادرات می باشد. بخش تحلیل بازارهای صادراتی کشورها نیز شما را برای ورود به بازار کشورهای مختلف آماده می سازد ، ما در این بخش ، به تفکیک ، به بررسی کشورها پرداخته ایم.

تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی

تحلیل گروه های کالایی مختلف به صادرکنندگان کمک می کند تا با مقایسه فرصت ها در کشورهای مختلف ، بازار صادرات کالا ی خود را بشناسند و تجارت موفق تری داشته باشند . این مقاله شامل تحلیل کالاهایی همچون :

برای مطالعه مقاله به بخش ” تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

نکات کاربردی بسته بندی کالا صادراتی

در بسیاری از کسب و کارها طراحی بسته بندی کالای صادراتی فرآیند بسیار مهم محسوب می­ شود و در صادرات یک محصول باید فاکتورهای زیادی را در این زمینه مد نظر قرار داد .
در این مقاله مباحثی هم چون : بررسی انواع بسته بندی کالا ی صادراتی ، بررسی استاندارد های بسته بندی صادراتی ، بررسی طراحی بسته بندی صادراتی ، اطلاع از قوانین بسته بندی کالا ، چگونکی بسته بندی کالا هایی مثل زعفران ، پسته ، خرما و … ، چالش ها و مشکلات در بسته بندی صادراتی ، لیست سایت های مفید در خصوص بسته بندی و … ، را مورد بررسی قرار داده ایم. برای مشاهده مقاله به بخش ” نکات کاربردی بسته بندی کالا صادراتی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

عدم شمول ممنوعیت بر صادرات آخال پشم تحت ردیف تعرفه ۵۱۰۳۲۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *