مقالات صادرات

مقالات واردات

صادرات رب گوجه‌ فرنگی در حجم‌ های متفاوت ، تا یکم دی ماه بلامانع است

صادرات رب گوجه‌ فرنگی در حجم‌ های متفاوت ، تا یکم دی ماه بلامانع است

صادرات رب گوجه‌ فرنگی در حجم‌ های متفاوت : صادرات رب گوجه فرنگی در حجم های متفاوت ، بر اساس اعلام گمرک جمهوری اسلامی ایران ، تا تاریخ یکم دی ماه سال جاری ، بلامانع اعلام شد.

علی اکبر شامانی ، مدیرکل دفتر صادرات گمرک ایران در بخشنامه ای به کلیه گمرکات اجرایی ، موضوع ضوابط صادرات رب گوجه فرنگی را ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است: پیرو بخشنامه شماره ۵/۹۸/۱۵۱۰۷ مورخ ۹۸/۱/۱۱ در خصوص صادرات رب گوجه فرنگی به پیوست تصویر نامه قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی عینا جهت آگاهی و اقدام طبق مفاد نامه مذکور و با رعایت کلیه قوانین، مقررات و ضوابط جاری ارسال می گردد.

 

در نامه حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت در امور بازرگانی با موضوع « صادرات رب گوجه فرنگی حداکثر در بسته بندی ۵۰ کیلوگرمی » که در تاریخ ۱۵ مهرماه صادر شده ، آمده بود :

به استناد تصمیمات متخذه جلسه کارگروه مدیریت صادرات مورخ ۹۸/۵/۲۷ منضم به نامه وزارت جهاد کشاورزی ، صادرات رب گوجه فرنگی در حجم های متفاوت از تاریخ ابلاغ این نامه تا مورخ ۹۸/۱۰/۱ با رعایت سایر ضوابط و مقررات مربوطه بلامانع است.

ضمنا صادرات کالای فوق مشمول مفاد ماده ۱۱ مکرر آیین نامه اجرای قانون مقررات صادرات و واردات نمی باشد.

 

 

 

در هنگام بسته بندی کالا صادراتی می بایست به چه نکاتی توجه نماییم ؟

در بسیاری از کسب و کارها طراحی بسته بندی کالای صادراتی فرآیند بسیار مهم محسوب می­ شود و در صادرات یک محصول باید فاکتورهای زیادی را در این زمینه مد نظر قرار داد . برای اطلاعات بیشتر در خصوص بسته بندی کالای صادراتی به بخش ” نکات مهم و کاربردی در زمینه بسته بندی کالا صادراتی ” سایت مراجعه کنید.

 

تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی

تحلیل گروه های کالایی مختلف به صادرکنندگان کمک می کند تا با مقایسه فرصت ها در کشورهای مختلف ، بازار صادرات کالا ی خود را بشناسند و تجارت موفق تری داشته باشند . این مقاله شامل تحلیل کالاهایی همچون :

برای مطالعه مقاله به بخش ” تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *