مجوز عجیب ۲ وزارتخانه برای آزادسازی صادرات برنج خوزستان

مجوز عجیب ۲ وزارتخانه برای آزادسازی صادرات برنج خوزستان

مجوز عجیب ۲ وزارتخانه برای آزادسازی صادرات برنج خوزستان :درحالی که هیئت دولت کشت برنج در استان های غیر شمالی را ممنوع کرده است ، سعید عباسپور مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت با ارسال نامه ای به شامانی مدیرکل دفتر صادرات گمرک  اعلام کرد : به پیوست نامه معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی – وزارت جهاد کشاورزی در خصوص بلامانع بودن صادرات شلتوک برنج تولید استان خوزستان ارسال و به آگاهی میرساند که صادرات برنج تولید این استان با رعایت سایر مقررات و ضوابط مربوطه از مبادی خروجی و گمرکی آن منطقه بلامانع است.

در این نامه همچنین آمده است : در صورت تقاضای سایر استان ها برای صادرات شلتوک برنج تولید داخلی ، منوط به بررسی مراجع ذیربط و اعلام این دفتر است.

متن نامه شماره ۶۰/۲۱۵۱۷۰

سازمان : وزارت صنعت ، معدن و تجارت
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
شماره : ۶۰/۲۱۵۱۷۰

تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی

تحلیل گروه های کالایی مختلف به صادرکنندگان کمک می کند تا با مقایسه فرصت ها در کشورهای مختلف ، بازار صادرات کالا ی خود را بشناسند و تجارت موفق تری داشته باشند . این مقاله شامل تحلیل کالاهایی همچون :

برای مطالعه مقاله به بخش ” تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

نکات کاربردی بسته بندی کالا صادراتی

در بسیاری از کسب و کارها طراحی بسته بندی کالای صادراتی فرآیند بسیار مهم محسوب می­ شود و در صادرات یک محصول باید فاکتورهای زیادی را در این زمینه مد نظر قرار داد .
در این مقاله مباحثی هم چون : بررسی انواع بسته بندی کالا ی صادراتی ، بررسی استاندارد های بسته بندی صادراتی ، بررسی طراحی بسته بندی صادراتی ، اطلاع از قوانین بسته بندی کالا ، چگونکی بسته بندی کالا هایی مثل زعفران ، پسته ، خرما و … ، چالش ها و مشکلات در بسته بندی صادراتی ، لیست سایت های مفید در خصوص بسته بندی و … ، را مورد بررسی قرار داده ایم. برای مشاهده مقاله به بخش ” نکات کاربردی بسته بندی کالا صادراتی ” سایت ixport مراجعه نمایید.


مقالات مرتبط

واردات برنج آزاد شد

لغو ممنوعیت فصلی واردات برنج در سال جاری ارسال می گردد

ممنوعیت فصلی واردات برنج همچنان ادامه داد

ممنوعیت واردات فصلی برنج در سال ۱۳۹۸ لغو شد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + بیست =