سبد خرید

مقالات صادرات

مقالات واردات

کاهش تعرفه صادرات محصولات لبنی به عراق

تعرفه صادرات محصولات لبنی به کردستان عراق کاهش یافت

تعرفه صادرات محصولات لبنی به کردستان عراق کاهش یافت : سرپرست دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت گفت : تعرفه گمرکی محصولات لبنیبه اقلیم کردستان عراق بر مبنای وزن خالص خواهد بود و در نتیجه تعرفه واردات این محصولات ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت.

« فرزاد پیلتن »  سرپرست دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران در نامه‌ای به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و همچنین کلیه اتاق‌های بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی نوشته است: «احتراما، حسب اطلاعات واصله مقرر است تعرفه گمرکی واردات محصولات لبنی به اقلیم کردستان عراق بر مبنای وزن خالص محصول محاسبه گردد که در نتیجه موجب کاهش ۴ تنی از بار یک کامیون ۲۰ تنی و کاهش تعرفه به میزان ۲۰ درصد محصول فوق به اقلیم مذکور خواهد شد. خواهشمند است دستور فرمایند موضوع به کلیه ذینفعان محترم آن استان اطلاع‌رسانی گردد.» در ادامه برای اطلاع از بسته بندی محصولات صادراتی به بخش ” نکات کاربردی بسته بندی کالا صادراتی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

نامه شماره 98/240/30765

سازمان : سازمان توسعه تجارت 
تاریخ : 1398/09/04
شماره : 98/240/30765

 

تعرفه واردات محصولات لبنی به کردستان عراق کاهش یافت
تعرفه واردات محصولات لبنی به کردستان عراق کاهش یافت

 

تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی

تحلیل گروه های کالایی مختلف به صادرکنندگان کمک می کند تا با مقایسه فرصت ها در کشورهای مختلف ، بازار صادرات کالا ی خود را بشناسند و تجارت موفق تری داشته باشند . این مقاله شامل تحلیل کالاهایی همچون :

برای مطالعه مقاله به بخش ” تحلیل صادرات انواع گروه های کالایی ” سایت ixport مراجعه نمایید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص صادرات به کشور عراق به بخش ” صادرات به عراق ” ، سایت مراجعه نمایید.

اطلاعاتی همچون :

کشورهای صادرکننده به عراق ، کالاهای صادر شده به عراق از ایران و دیگر کشورهای جهان ، تجارت بین الملل و صادرات ، راهنمای تجارت کاربردی با کشور عراق ، فروش مستقیم در عراق ، گمرکات صادرات به عراق ، مشکلات صادرات به عراق ، شرایط صادرات به عراق ، مشاوره صادرات به عراق ، بسته بندی کالا برای صادرات به عراق ، سود صادرات به عراق ، صادرات میوه به عراق و …

 

 

 

یک پاسخ

  1. من در زمینه یخچالهای فروشگاهی و سیستمهای برودتی فعالیت دارم و مشتاق به همکاری با دوستان عراقی هستم
    سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *